Ana Sayfam Yap
 Sık Kullanılanlara Ekle

IŞİD karşıtı koalisyonda Türkiye aktif rol üstlenmeli mı?

  • Evet, üstlenmeli
  • Hayır, üstlenmemeli
  • Bu konuda bir fikrim yok

Eposta adresinizi verin, iyibilgi'nin özel haberleri posta kutunuza düşsün.
15 Eylül 2014
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan resmi ziyarette bulunacağı Katar'a hareketinden önce Atatürk Havalimanı'nda açıklama yaptı.
Mehmet Bekaroğlu Tanıtım ve Halklar İlişkiler, Enis Berberoğlu ise İletişim ve Medya İle İlişkilerden sorumlu genel başkan yardımcılıklarına getirildi.
733. Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Söğüt Şenlikleri'ne katılan Başbakan Ahmet Davutoğlu, konuşma yaptı.
Türkiye, önümüzdeki yıl üstleneceği G20'nin dönem başkanlığı öncesinde ekonomide büyük bir dönüşüm hamlesi başlatıyor.

Erdoğan: Haklı olduğumuz ortaya çıktı

Erdoğan bazı gazete ve televizyonların genel yayın yönetmenleri ile Beylerbeyi Sarayı’nda kahvaltıda buluştu, gazetecilerin sorularını cevaplandırdı.

WSJ: Ankara artık ABD'nin müttefiki değil

Amerikan Wall Street Journal gazetesi Türkiye'nin IŞİD'e karşı politikasıyla ilgili yayımladığı yazıda Ankara'nın artık ABD'nin müttefiki olmadığını öne sürdü.

ABD‘nin cevap veremediği 6 kritik soru

ŞID'e karşı operasyonun liderliği yapan ABD Türkiye'nin 6 hassas sorusuna yanıt veremiyor.

Bilgisayarındaki şifre çözülemiyor

Almanya’nın Türkiye’yi dinlediği iddialarını da içeren belgeleri ABD’ye vermekle suçlanan Markus R.’ye ait dizüstü bilgisayarın şifresinin yaklaşık 3 aydır çözülemediği iddia ediliyor.
Paralel örgütün Devrimci Karargah davasındaki oyunu ortaya çıktı.
Ekim ayında TBMM Başkanlığı’na sunulacak askeri torba tasarısıyla bedelli yaşının 28 yaşı ve üzerini kapsayacağı, talep edilen miktarın 30 bin liranın altına çekileceği ifade ediliyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, bazı gazete ve televizyonların genel yayın yönetmenlerine Türkiye'nin temel politikalarını değerlendirdi.
Güneş'te art arda yaşanan şiddetli patlamaların ardından ortaya çıkan manyetik fırtınalar Dünya'ya doğru ilerleyişini sürdürüyor. Bilim insanları endişeli...

360 bin TL'lik Osmanlı haritası

Birinci Dünya Savaşı’nda Arap aşiretlerini Osmanlı'ya karşı örgütleyen Edward Lawrence’ın çizdiği ve Arapların 1917 yılında Osmanlı Devleti’ne karşı isyanı sırasında izledikleri yolu gösteren harita astronomik bir fiyatla müzayedeye çıkartılacak.

'İstanbul'da 7 ve üzerinde deprem bekleniyor'

ABD'li ve Türk deprem uzmanlarının ortaklaşa yaptığı araştırmaya göre Marmara Denizi'nde beklenen büyük depremin merkez üssünün, İstanbul'un 8 km açığındaki Prens Adaları yakınında olması bekleniyor

Bilinçsiz diyet kalbe zarar verebilir

Avrupa Kardiyoloji Derneği Eğitim Komitesi Üyesi Prof. Dr. Bülent Görenek, son yıllarda gerçekte işe yaramayan hatta zararlı olan diyetlerin sıklıkla önerildiğini savunarak, "Kalp hastaları için mucize bir diyet yoktur" dedi.

Çocuğuna böyle kızanlar dikkat!

Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Sabri Hergüner önemli açıklamalarda bulundu.
dünya ile iyibilgi'yi paylaşmak için siz de +1'e tıklayın
HAYY webKünye | Manifesto | Sorumluluk | Reklam | Bize Ulaşın
tamamen özgür yazılım geliştirme araçlarıyla üretildi. Haber Sistemi

1.608 ms