Ana Sayfam Yap
 Sık Kullanılanlara Ekle
30 Ocak 2015
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Geycek Rüzgar Enerji Santrali (RES) açılış töreninde konuştu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İster gezici, ister paralel, ister yerli, ister yabancı medya olsun, milletin iradesinden asla taviz vermeyeceğiz" dedi.
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Birleşmiş Milletler'de (BM) Türkiye'nin insan hakları durumunun incelenmesine ilişkin oturum hakkında değerlendirmede bulundu.
AK Parti'nin en son yapılan MYK toplantısında Pollmark'ın ocak ayında yaptığı anket ele alındı. Hangi partiler yükselişte, hangi partiler düşüşte?

Yardım koridoru açılsın Kobani’ye kamp açalım

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun ‘selamına’ PYD Eş Başkanı Asya Abdullah’tan cevap geldi.

''Sezer ve Özkök paralel yapıyı gizledi''

Ergenekon kapsamında tutuklanan ve 29 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılan Emekli Albay Hasan Atilla Uğur, Paralel Yapı'yla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İşte Sarıgül'ün ifadesi

Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü'nün tehdit edildiği iddiasıyla başlatılan soruşturmada şüpheli sıfatıyla ifadesine başvurulan Mustafa Sarıgül'ün ifadesinin ayrıntıları ortaya çıktı.

Öcalan çıktıktan sonra nerede yaşayacak?

PKK'nın hükümlü elebaşı Abdullah Öcalan'ın İmralı'da 2010 yılına kadar tuttuğu notlardan oluşan yeni kitabı, 'Kürt Sorunu ve Demokratik Ulus Çözümü' yayımlandı.
TUSAŞ'ın geliştirdiği yeni nesil yüksek performans "ANKA Blok B" ilk uçuşunu başarıyla gerçekleştirdi.
Taksim Meydanı'nda polis noktasına ateş açıldı. Saldırganın silahını bırakarak kaçtığı olayda, ölen ya da yaralanan olmadığı öğrenildi.
Merkez Bankası dolar/tl kurundaki hızlı yükseliş ve faiz indirim beklentileriyle ilgili sessizliği bozdu son dakika açıklaması yaptı.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Kırım'daki insan hakları ihlallerini incelemek için bölgeye gayrıresmi bir heyet göndereceklerini belirtti.

Pardon: ‘NATO sınırı’ dediğiniz Türkiye sınırı!

Barış süreci ve HDP ile ilgili iki konu var; biri, seçimlerde barajı aşıp aşamayacağı. Bununla ilgili bir ipucu var. İkincisi ‘Kuzey Suriye’ meselesi. Bununla ilgili bin ipucu var!.. iyibilgi Ankara

‘Zıplamaya başlayın’…

‘AKP gitsin de nasıl giderse gitsin’ muhalif koalisyonu, yıllardır CHP’de denemeye yanaşmadığını HDP ile yapmaya çalışıyor. 'Bağımsız adaylarla seçime girersen, kazanacağından azına razı olursun” gazı başladı... iyibilgi Ankara

Peynire A’dan Z’ye yeni düzenleme

Peynirin çeşidine göre üretiminden tuz-yağ oranına, etiket bilgilerinden muhafazasına kadar tüm standartları belirleyecek olan tebliğ, yayımlanmak üzere Başbakanlığa gönderildi.

Kış hamileliklerinde C vitamini şart

Central Hospital Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Figen Temelli Akın, hamilelikte kış beslenmesi ve C vitaminin önemi hakkında anne adaylarına bilgiler verdi.
dünya ile iyibilgi'yi paylaşmak için siz de +1'e tıklayın
HAYY webKünye | Manifesto | Sorumluluk | Reklam | Bize Ulaşın
tamamen özgür yazılım geliştirme araçlarıyla üretildi. Haber Sistemi

1.906 ms