Ana Sayfam Yap
 Sık Kullanılanlara Ekle

Koalisyon görüşmeleri sonucunda uzun ömürlü bir hükümetin kurulmasını bekliyor musunuz?

  • Evet, bekliyorum
  • Hayır, erken seçim ufukta
  • Bu konuda bir fikrim yok

Eposta adresinizi verin, iyibilgi'nin özel haberleri posta kutunuza düşsün.
09 Ekim 2015
Anadolu Ajansı Halep muhabiri Salih Mahmud Leyla, Halep kırsalındaki Hıreytan ilçesinde bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda hayatını kaybetti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Türkiye ve Japonya arasındaki benzerlikler, aralarındaki mesafeye rağmen, farklılıklardan daha fazladır. Gönül bağımız kuvvetlidir" dedi.
NATO Genel Sekreteri Stoltenberg, "İhtiyaç olursa (Türkiye'yi korumak için) Acil Eylem Gücümüzü sevk edebiliriz" dedi.
Kremlin Basın Sözcüsü Peskov, "Türkiye ile ilişkilerimize büyük değer veriyoruz. İlişkilerimizin, belirlenen planlar doğrultusunda gelişmesini içtenlikle umut ediyoruz" dedi.

'Rusya amacının DAEŞ olmadığını ilk günden kanıtladı'

Türkiye'ye sığınan Suriyeli Türkmenler, Rusya Hava Kuvvetlerinin ülkelerinde düzenlediği saldırılara tepki gösterdi.

'Buna karnımız tok'

PKK'nın 11 Ekim'de ateşkes ilan edeceği iddialarına ilişkin konuşan Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan sert mesajlar verdi.

"Rusya'nın müdahalesi petrol fiyatlarını artırabilir"

Dünya Enerji Konseyi Genel Sekreteri Frei, Rusya'nın Suriye'de düzenlediği hava operasyonlarının petrol fiyatlarını artırabileceğini belirtti.

ABD: 'Türk hava sahasına saldırı...'

Beyaz Saray Sözcüsü Earnest Rus uçağının Türk hava sahasını ihlaliyle ilgili “ABD ve NATO müttefiklerinin bu provokasyondan oldukça endişe duyduğunu söyleyebilirim” dedi.
Eski Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay'dan flaş açıklamalar. Atalay NTV canlı yayınında PKK'nın çatışmasızlık kararını değerlendirdi.
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "Türkiye, Rusya ilişkileri Suriye'deki herhangi siyasi bir çıkar uğruna heba edilmemelidir. Türkiye, gerçekten kendi sınır güvenliğini koruyacak bir ülkedir."
Takvim etkisinden arındırılmış sanayi üretim endeksi, ağustosta geçen yılın aynı ayına göre yüzde 7,2, mevsim ve takvim etkisinden arındırılmış sanayi üretimi de bir önceki aya kıyasla yüzde 2,9 arttı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Japon işadamlarına hitap ederken, 'Türkiye herkes için güvenli bir bölgedir. Terör örgütü, sınırlı bir bölgede ve giderek zayıflayan bir etkiye sahiptir' dedi.

Sonbahar enfeksiyonlarına hazırlıksız yakalanmayın

Sıcak yaz aylarının ardından havaların aniden serinlemeye başlaması solunum yolu enfeksiyonlarının görülme sıklığını artırıyor.

İşte Türkiye'deki obez oranı

Türkiye Sağlık Araştırmasına göre, Türkiye'deki obez bireylerin oranı yüzde 19,9 olarak belirlendi.

Balkabağının faydaları saymakla bitmiyor

Balkabağı kış aylarının vazgeçilmez meyvelerinden birisidir. Faydaları kesinlikle saymakla bitmez. içeriğinde nişasta, şeker, yağ, çinko, magnezyum, beta karoten, A,B ve C vitaminleri, aminoasitler ve alkoloidler vardır.

İşte meyve sularının en büyük zararı

Dr. Halit Yerebakan, çocukların beslenmelerine konulan ve çocukların çok sevdiği meyve sularının kolestrole neden olabildiğini söyledi.
dünya ile iyibilgi'yi paylaşmak için siz de +1'e tıklayın
HAYY webKünye | Manifesto | Sorumluluk | Reklam | Bize Ulaşın
tamamen özgür yazılım geliştirme araçlarıyla üretildi. Haber Sistemi

1.904 ms