Ana Sayfam Yap
 Sık Kullanılanlara Ekle
23 Kasım 2014
Avusturya’nın başkenti Viyana’da İran ile nükleer müzakerelerin sürdürüldüğü üçlü görüşmelerinde birçok sorunun çözülmediği bildirildi.
Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti Erzincan Merkez İlçe Kongresi'nde konuştu.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afrika dönüşü gazetelerin Ankara temsilcilerine yaptığı açıklamada önemli konulara değindi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Başkan Yardımcısı Biden ile görüşmesine ilişkin, "İstişare ettiğimiz pek çok konuda Amerika Birleşik Devletleri ile fikir birliği içerisinde olduğumuzu gördük" dedi.

AK Parti'nin son oy oranını açıkladı

Başbakan Ahmet Davutoğlu iki gün süren Bağdat-Erbil ziyareti sonrası uçakta gazetecilere açıklamalarda bulundu.

''Göstericiler sarhoştular camiyi yakacaklardı''

Gezi olayları sırasında Bezm-i Alem Valide Sultan Camii’nin müezzini olan Fuat Yıldırım, o gece yaşananları anlattı.

''Davutoğlu’nun heykelini dikeriz''

Davutoğlu’nun ziyareti öncesinde soruları yanıtlayan Tuncelililer, Alevi açılımı konusunda somut adım bekliyor. Bir Tuncelili, "Davutoğlu açılımı yapsın, heykelini dikeriz" diyor.

"Milletvekillerine komplo"ya karşı önlem aranıyor

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık ile danışmanı arasında yaşanan olay, "milletvekillerine komplo kurulabileceği" endişesiyle önlem arayışlarını gündeme getirdi.
Kendisine “vakıf, dernek” diyen acımasız kuruluşlar eliyle devlete yaptırıldığına inandığım bu uygulamanın korkunç sonuçları olabilir.
KKTC'de açıklarında acil yardım çağrısında bulunan gemide bulunan yaklaşık 300 mülteci Sahil Güvenlik ve Kıyı Emniyeti ekiplerinin çalışmasıyla kurtarıldı.
Ünlü modacı Nur Yerlitaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mitingine gittiği için neler yaşadığını anlattı.
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, Türkiye'de kayıt altına alınan yerli cep telefonu sayısının bu yılın 6 ayında, geçen yılın aynı dönemine göre 8 kat arttığını söyledi.

1 litre atık yağ, 5 milyon litre suyu kirletiyor

1 litre atık yağın, 1 milyon litre içme suyunu kullanılamaz, 5 milyon litre suyu ise içilemez duruma getirdiği belirtildi.

Ankara-Tahran: İşler çok değişebilir

Türkiye-İran ilişkileri kötü değil ama çok iyi de değil. Ancak kısa vadeli süreçte şaşırtıcı gelişmeler olabilir. Yani, durum ancak göründüğü kadar kötü. Görünmediği kadar iyi!.. iyibilgi Ankara

Şeker, depresyonu artırıyor

Şekerli gıdaların sadece kilo aldırmadığı aynı zamanda depresyon ve endişe halini kötüleştirdiği, beynin strese verdiği tepkinin değişmesine yol açtığı belirlendi.

Az nefes, az yaşam demek

Çoğu sağlıklı insan normal ve sakin bir soluk alışta nefes kapasitesinin yalnızca yüzde 30 kadarını kullanabiliyor. Peki ya daha çoğunu kullanabilseydik?
dünya ile iyibilgi'yi paylaşmak için siz de +1'e tıklayın
HAYY webKünye | Manifesto | Sorumluluk | Reklam | Bize Ulaşın
tamamen özgür yazılım geliştirme araçlarıyla üretildi. Haber Sistemi

1.964 ms