Ana Sayfam Yap
 Sık Kullanılanlara Ekle
28 Şubat 2015
Başbakan Yardımcısı Akdoğan, HDP heyetiyle yarın Dolmabahçe Başbakanlık Ofisi'nde görüşeceğini bildirdi.
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, canlı yayında soruları yanıtladı.
"Türkiye'nin demokratik olgunluğu, başkanlık sistemine geçişi sağlayacak düzeye gelmiştir. Yeni Türkiye, yeni anayasa ve başkanlık sisteminin sağlayacağı güçlü zemin üzerinde yükselecektir."
Sözcü Bilgiç: "1 Mart itibariyle eğit-donatın başlayacağını söyleyebilirim. Teknik detaylar konusunda herhangi bir paylaşımda bulunamayacağım"

Resimdeki 4'ü görebiliyor musunuz?

Ak Parti’nin 3 dönem kuralı hayli tartışıldı ve kapatılıp kaldırıldı. Ancak bugün tazelendi ve gündeme sürüldü. İki sebebi var; 1. Tabii ki seçimler, 2. Erdoğan-Davutoğlu ilişkisi!.. iyibilgi Ankara

Erdoğan'ın Şah Fırat sırrı ortaya çıktı

Cumhurbaşkanı Erdoğan 'Şah Fırat' operasyonuna son şeklini vermek için Malatya'ya gitti. Operasyon öncesi hazırlıkları denetledi. Başkomutan sıfatıyla, "Girin" talimatını verdi

Esad’a bağlılığını bildirecek

Vatan Partisi Genel Başkanı Perinçek ve siyasetin tanınmış isimlerinin bulunduğu 13 kişilik heyet 350 bin kişinin katili Esad’la görüşmek için Şam’a gidiyor.

Gülen'in B planına büyük darbe!

Paralel yapı örgütünün lideri Fethullah Gülen’in Kanada’ya kaçma hayali başlamadan bitti.
ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Jen Psaki, Türkiye’nin, IŞİD ile mücadelede önemli bir ortak olmayı sürdürdüğünü söyledi.
İtalya parlamentosununda, "Filistin'in devlet olarak tanınmasını" teşvik etme çağrısının yapıldığı iki ayrı önerge kabul edildi.
Hrant Dink cinayeti soruşturması kapsamında mahkemeye sevk edilen Emniyet Genel Müdürlüğü eski İstihbarat Daire Başkanı Ramazan Akyürek, tutuklandı.
İstanbul Milletvekili Sebahat Tuncel'in yaptığı bireysel başvuruyu görüşen Anayasa Mahkemesi, Tuncel'in hakkaniyete uygun ve makul sürede yargılanma haklarının ihlal edildiğine karar verdi.

Piyonlar, 'Şah' çekerse...

Şah-Fırat mı yoksa muhalefetin dediği gibi Şah-Mat mı? Cevaplamanıza gerek yok ama üzerinde düşünün. Korkmanıza gerek yok ama kaygılanın... iyibilgi Ankara

Bir uçak gemisi böyle batırılabilir mi?

İran askeri tatbikatta bir Amerikan uçak gemisinin maketini füzelerle vurarak batırdı. Amerikalı yetkililer bunu alaycı gülümsemelerle karşıladılar. Peki ama burada kullanılan yöntem gerçekten de başarılı olabilir mi?.. Belki! iyibilgi Ankara

Karatay: 'Zeytinyağı yiyin, zayıflayın'

Türkiye’yi zayıflatan kadın olarak bilinen Canan Efendigil Karatay, 'Zeytinyağı yiyin, zayıflayın' dedi

Bu meyve kanserden koruyor

Uzmanlar, böğürtlende ellagic asit bulunduğunu, bu asidin kanser ve tümör hücrelerinin büyümesini engellediğini ortaya koyduğunu söyledi.
dünya ile iyibilgi'yi paylaşmak için siz de +1'e tıklayın
HAYY webKünye | Manifesto | Sorumluluk | Reklam | Bize Ulaşın
tamamen özgür yazılım geliştirme araçlarıyla üretildi. Haber Sistemi

1.895 ms