Ana Sayfam Yap
 Sık Kullanılanlara Ekle

Hükümetin dış politikasını başarılı buluyor musunuz?

 • Evet, başarılı.
 • Hayır, başarısız.
 • Bu konuda bir fikrim yok

Eposta adresinizi verin, iyibilgi'nin özel haberleri posta kutunuza düşsün.

08 Eylül 2014

Hayati Sır
hayatisir@iyibilgi.com


Ey kâfirler! Okunabiliyor artık alınlarınızdan kimliğiniz!Anlaşılan odur ki bölgemizde her an yeni bir entrika çevrilecek! Küresel İmparatorluk bize karşı! Mazlum Müslümanlara karşı bu ittifak! Kraliçe ve Suud! Zalimin dini olmaz! Oysa tüm mazlumların dini İslâm'dır! Mazlumlar için inmiştir vahiy! Kraliçe ve dostları, vahyin günümüz mazlumlarıyla buluşmaması için her şeyi yapmışlardır! Dinimizi bile kullanmışlardır! Kullanmaktadırlar! Kullanacaklardır!

Günümüz ilâhiyatçıları hiçbir 'şey'in farkında değillerdir! Tarihsel birer kimliktir hepsi! Dünde kalmışlardır! Keramet meselleri içinde hayaller kurmaktadırlar! Asıl vazifelerini unutmuşlardır! Vahyin tebliği! Yeni 'bir' dille! Yeni bir tebliğ dili! Çocukları, gençleri, şeytan kendi hızlı-hazlı ateşinin içine çekerken! Onlar hâlâ eski mesellerden bir 'keramet' aramaktadırlar! Ve asıl üzücü olanı kendilerine bir keramet gelmesinin hayalini kuruyor olmalarıdır! Şeytan gemi azıya almıştır! Çocuklar, gençler onun 'haz ateşi'nin karşısında çaresizdirler! Kraliçe ve şirk-etleri dünyayı parsellemişlerdir! Yasak elmayı tüm gençlere ısırtmaktadırlar! Medyum Medya ise gerçeği halka ters yönden anlatmaktadır! İyiyi kötü, kötüyü iyi olarak göstermektedir! Ve sizler! Kolaycı, bilgi hapçı, hazır 'yapay zekâ' düşkünleri, Medyum Medya ne derse inanmaktasınız! Ve 'hakikat'i söze getirmek, getirebilmek için hayatını ortaya koyanlara bile şüpheyle bakmaktasınız! Şüphe şeytandandır! Şeytan sizi her yönden kuşatmış, 'haz ateşi'nin içine atmıştır! Kurbağalar gibi azar azar yanarken, gülmektesiniz! Tam yandığınızı hissettiğinizde ise çok geç olacak!

Ey müminler! Şu an bölgemizde kendilerini bize 'Müslüman' gibi gösteren gizli yapılanmaların çoğu bizden değildir! Kraliçeye hizmet ederler! 3.türle irtibatlıdırlar! Bizlerin maddi, manevi 'enerji' yolumuzu kesmek istemektedirler! Onlar her türlü enerjiyi yönetmek isterler! Yönetmek, dönüştürmek ve Tapınağa yönlendirmek! Tapınağın yeraltı enerjisiyle beslenirler! Mescid-i Aksa'yı o yeraltı enerjisiyle bir anda yıkmanın hayalini kurarlar! Kraliçe, Dünya Kralını beklemektedir! Olimpiyatlardaki 'çocuk' doğmuştur!

Ey müminler! Dünya, halim selim insanlarla, şeytanın teknolojisiyle techizatlanmış zombiler arasındaki savaşa hazırlanmaktadır! Kâinatın ahengiyle 'bir' zikrin içinde olanlar ve şeytanın hızının içine girmiş zombiler! Tarafınızı seçin! Bizim Rabbimiz ve Peygamberimiz birdir! Aramıza hiçbir 'şey' giremez! Tüm stratejiler bitmiştir! Görebilenler için artık gizli saklı kalmamıştır! Münafıkların alınlarında 'kâfir' diye yazmaktadır! Gözleri 'ateş' içindedir! Enerjileri terstir!

Ey müminler! Birbirinizin yüzüne bakın! Aşkla, şefkatle, merhametle bakın! Hepimizin bu zor zamanda o nur yüzlü kardeşlerimizin, muhabbet dolu bakışlarına ihtiyacımız var!

Nar olanlar öylesine çoğaldı ki! Her yanımız yanıyor! Kime baksak bakışlarında ateşten bir öfke var! Unutmayın ey müminler! Halim selim olandır 'Mehdiyet'! En hayati işaretidir, halim selim olmak! Ey! Ey Müslümanlar! Açın kalbinizin gözünü! Fark edin artık! Kimler şeytan, kimler melek!

'İnsan' kalabilmek öylesine zorlaştı ki!

 

 https://twitter.com/HayatiSir 


Sizin isminiz

Alıcının e-posta adresiDoğrulama işlemi
5 + 4 = 


Oku Yorum


 • cern kabala deccal 

  cern kabala deccal kitabını bulamıyorum.nerden bulabileceğim hakkında bilgisi olan varmı
  ahmet / 20 Aralık 2014 22:22
 • MESCİDİ AKSA SALDIRISI 

  Hayati Sır, bir yazısında " İstanbul'un manevi fethi artık çok yakındır...Şam üzerine gidildiği an İstanbul'un manevi iklimi hareketlenecektir. Çünkü şeytan dünyayı Şam ile oyalayıp Kudüs'e Mescidi Aksa'ya saldıracaktır..." demişti. Bugün, yani 05 Kasım 2014'de siyonist postalları oraya girdi.
  Turkun torunları / 05 Kasım 2014 15:30
 •  

  Allah sizden razı olsun , bilge ve doğru insanları bulabilmek ne kadar güçleşti , narın içinde nur sunuz...
  Nihal Kaya / 11 Eylül 2014 00:10
 • ŞEYTANIN KARMAŞIK PLANLARI 

  Bir dua ile yok olur. Bu kadar kolay. Haydi duaya.
  ky / 10 Eylül 2014 08:14
 • biraz daha açık yazın  

  İyi güzel de benim çevremde herkes nar yüzlü halim selim ve nur yüzlü kişi yok. İki kişi vardı vefat ettiler başka da tanımadım. Paraya tapan kendi çocuğundan para ya da yardım ister diye kaçan, her türlü dalavere haram işin içinde olanları görüyorum sadece.
  sebla / 09 Eylül 2014 22:11
 • yeter artik,,, dayanamiyorum 

  ey bilge dost selam size. ve hepimizin üzerine olsun ..sizin ve halim selimin yazdığı her şey tek tek çıktı. Allahu alem maşallah. inanın ki artık dayanamıyoruz ne olur kimsiniz?..çıkın ortaya. arkadaşın dediği gibi ülkü tv ye ve müslümanları AYDINLATIN yoksa KARANLIKTA kalacak ve bize de o negatif enerjilerinden hep yaymaya devam edecekler. inanın ki etrafimda pek insan göremiyorum. her şey bana hayvanımsı gibi geliyor. ve çok üzülüyorum inanın ki durum o kadar kötü ki artık dayanamıyoruz .....resmen ateşin içindeyiz .tek başına birşey yapamiyoruz. birlik olmalıyız. GÖRÜNÜN ARTIK VE INSANLARI AYDINLATIN::::
  gökhan / 08 Eylül 2014 16:24
 • İşin özü 

  Bugün tüm müslümanların içinde olduğu durumu ne güzel özetlemişsiniz:

  "Zalimin dini olmaz! Oysa tüm mazlumların dini İslm'dır! Mazlumlar için inmiştir vahiy! Kraliçe ve dostları, vahyin günümüz mazlumlarıyla buluşmaması için her şeyi yapmışlardır! Dinimizi bile kullanmışlardır! Kullanmaktadırlar! Kullanacaklardır!"
  Recep / 08 Eylül 2014 12:43
 • televizyon 

  sayın hayati beyin yazılarını sürekli izliyorum ,çok iyi aydınlatıcı,uyarıcı yazıları var kendilerini televizyonlarda bilhassa turgay güler beyin ülke tv deki sıradışı programına çıkmasını istiyorum .selamlar
  sedat kalfa / 08 Eylül 2014 10:49
HAYY webKünye | Manifesto | Sorumluluk | Reklam | Bize Ulaşın
tamamen özgür yazılım geliştirme araçlarıyla üretildi. Haber Sistemi