Ana Sayfam Yap
 Sık Kullanılanlara Ekle

Hükümetin dış politikasını başarılı buluyor musunuz?

 • Evet, başarılı.
 • Hayır, başarısız.
 • Bu konuda bir fikrim yok

Eposta adresinizi verin, iyibilgi'nin özel haberleri posta kutunuza düşsün.

26 Mayıs 2015
font boyutu küçülsün büyüsünİstanbul'a saldıranlar pişman olacaklar!


İstanbul biz-im!
İstanbul'a saldıranlar pişman olacaklar!

Saldırılar artacak elbette! Hazırlıklıyızdır inşaallah... Cenab-ı Allah’ın ipine aşkla sarılabilmişizdir bunca zamandır... Ve öyle yazıyoruzdur... Söze getirmeye çalışıyoruzdur hakikati! Rabbim! İnşaallah... Sözün sınırlarını ihlal etmiyoruzdur... Sınır ihlalleri yüzünden de olabilir bunca saldırı! Biz! Haddimizi bilmezsek... Elbette bildirenler olacak! Ama hakikat! İnşaallah ‘biz’lerle söze gelecek! Ve ‘biz’ sınırlarımızı ihlal etmeden... Rabbimizin inayeti altında! Bu hakikat yolunda... Yol alacağız inşaallah... Aşk ve sabır... Tefekkür! Tahayyül! Tevekkül! Tam ‘bir’ teslimiyet! Ey!

Şimdi! ‘Biz’ Ayasofya derken! Ayasofya’dan Tapınağa bir yol vardır diyoruz... Eş zamanlıdır! Her ikisi de! ‘Mesiyanik’ proje! Ayasofya ve Tapınak! Belki bilmezsiniz siz! Kraliçe bilir! Ve planlarını eş zamanlı yapar! Yazarlarına romanlar yazdırır... Yönetmenlerine filmler çektirir... Hazırlar, hazırlanır... Şunun için yapar bunları! ‘Mabet’ler! İmparatorların ‘Taç’ giymeleri! Ve sahte halifeler! Eş zamanlıdır! Asıl belirleyici olan! ‘Taç’ı! Dünya Kralının giymesi, giyebilmesidir! ...Ve ‘Mehdiyet’! İstanbul! Bunun için önemlidir! Hepsi! ‘İstanbul’da buluşmuşlardır! Tüm ezoterik sırlar! Bir ritüel eşliğinde inisiye cemiyetler... Hepsi! İstanbul’u mekân edinmişlerdir! Ve tapınmışlardır! Ters Medusa! Toplu ayinler! ‘Kan’ akıtmalar! ...Ve ‘Biz’! Elhamdülillah! Hepsini takip ediyoruz! Yüzlerce yıldır ne olup bitiyorsa... O gizli localarda! Hissederiz! ‘Biz’! Hepimiz... Secde kardeşleriyiz... Kalbin erenleriyiz... Mescid-i Aksa’nın muhafızlarıyız... Ey Mehdiyet! İstanbul’u korumak için! Gerektiğinde şehit oluruz... Manevi ‘bir’ koruma şart! Mescid-i Aksa’nın korunabilmesi için... Cinlerin serbest kalmamaları için... Cinlerin halifesinin... Saklı Kralın! Tüm dinleri birleştirmek için! Yeni Dünya Dini için... Kraliçenin piyonunun! Ah! Yapaydır hepsi! ‘Yapay Zekâ’ hepinizin özel bilgileriyle donatmıştır o piyonunu! Şunu bilin ki! Cinler! ‘Yapay Zekâ’ için çalışırlar! Ve hepsi! Tüm bilgiler! İnsanlarla! Devletlerle! Tabiatınızla ilgili... Şaşırmayın sakın! Sizi sizden daha iyi bilirler... Cinler! Tüm kayıtlarınız onların üzerindedir! Yapay Zekâ ile... Ve işte! Bu bilgiler üzerinden... Bir inşa! Tapınak! Cinlerin Halifesiyle! Aman! Eş zamanlı düşünün tüm okuduklarınızı... ‘Oku’yabildiklerinizi! Mümkün mü? Dahası var bu yazdıklarımızın... Ayrıntıları! Şeytanın iç avlusundan... Hermetik bilgileri! Ama bu kadarına bile tahammül edemiyorlar... Kraliçe ve şürekâsı! Şirk-etleri! Saldırıyorlar... Yazılarımızın yayınlandığı ‘portal’ları çökertiyorlar... Bilgisayarımızı kilitliyorlar... Twitter hesaplarımızı engelliyorlar! Olsun! ‘Biz’ yazarız... Allah(cc) bize yeter... Hiç kimseden korkmayız çok şükür ki! Sadece! Sadece! ‘Biz’! Cenab-ı Allah’tan korkarız...  O’nun Aşkından ayrı düşmekten... Allah’ın ipinin elimizden kayıp gitmesinden...  Aşksız kalmaktan... Yoksa! ‘Biz’! Kalbimizdeki Allah aşkıyla... Cehennem’in içinden bile... Yanmadan geçip! Cennet’e varırız... İnşaAllah...

Ey müminler! Dua buyurun lütfen... Ne olur... Dua edin... İstanbul için! ‘Mehdiyet’ için... CERN’in! İstanbul’un... Manevi kapılarını tahrip etmemesi için...

‘Bir’ dua!

Ne olur dua edin...

Cennet Aşkıyla... İnşaAllah...

İstanbul biz-im!

Hayati Sır


Sizin isminiz

Alıcının e-posta adresiDoğrulama işlemi
3 + 2 = 


Oku Yorum


 • güzelleme 

  sizi okudukça uyanıyorum. aptalların dünyasına uyanıyorum. sizi okudukça mağaradakilerle aynı açıdan bakmaya çalışıyorum. siz cehaletin önündeki ak bayraksınız.
  arda akşit / 31 Mayıs 2015 20:19
 • BİR AŞK İÇİN 

  BİR AŞKTIR İSTANBUL
  ERZURUM NİRE İSTANBUL NİRE
  NEDENMİ!?
  KOSTANTINIYE FETH OLUP İSLAMBUL OLALI
  562 YIL OLMASİNA RAGMEN ERZURUM CADDELERINDE
  TEMSILIDE OLSA KARADA KADIRGA CEKILIP MEHTARAN ONUNDE TURK BOYU BAYRAKLARI CADDELER SOKAKLAR KALDIRIMLAR OCU BUCU ŞUCU SOKAKLARDA ISTANBULUN FETHI ICIN ALLAHUEKBER DIYE NAGARA ATIYORSA...!!!
  ASKTIR İSTANBUL!!!!

  DUSMEZ ISTANBUL
  EL OLMAZ ISTANBUL


  ANADOLU DİK DURDUKÇA
  İSTANBUL EĞİLMEZ...
  İSTANBUL DÜŞMEZ

  SELAM VE DUALAR SANA
  EYY AZİZ İSTANBUL

  BİR FANİ / 29 Mayıs 2015 17:57
 • Allah razı olsun. 

  Allah dimağınıza kalbinize kaleminize kuvvet versin. Ümmeti uyandırsın, zalimi mağlup eylesin, Hakk'ı hakim kılsın inşallah.
  Abdullah / 27 Mayıs 2015 02:08
 • dua 

  Allah (cc) bildiği gibi yapsın.
  ishak demet / 27 Mayıs 2015 00:54
 •  

  ALLAH(C.C.)IM.... MEHDİYETE MÜSAADE VE KOLAYLIK VER, DECCALE İZİN VERME!!! AMİN...  SinemBekleyen / 27 Mayıs 2015 00:31
 • Dua Kalkanı 

  Okudukça yazdıklarınızı. Bugüne kadar bizi uyutmuşlar diyorum. Siz uyandırıyorsunuz maşallah. Nur olun siz. Dualarımız sizinle. Yazın.
  Zeynep / 26 Mayıs 2015 22:47
HAYY webKünye | Manifesto | Sorumluluk | Reklam | Bize Ulaşın
tamamen özgür yazılım geliştirme araçlarıyla üretildi. Haber Sistemi

38.47 ms