Ana Sayfam Yap
 Sık Kullanılanlara Ekle

Hükümetin dış politikasını başarılı buluyor musunuz?

 • Evet, başarılı.
 • Hayır, başarısız.
 • Bu konuda bir fikrim yok

Eposta adresinizi verin, iyibilgi'nin özel haberleri posta kutunuza düşsün.

05 Haziran 2015
font boyutu küçülsün büyüsünKraliçeye karşı! 'İstanbul'!


Kalbin seçimi! Hadi!
Kraliçeye karşı! 'İstanbul'!

Biz gördük ki! Bunca zamandır! Gizli faaliyetleri bitmeyecek! Biz! Onlar bilmeden bu işe alet oluyorlar diyorduk! Ama demek ki! Öyle değilmişler... Onlar! Bu ülkeyi gözden çıkarmışlar! Hedefleri! Yeni bir İsrail! Yeni bir Kudüs’müş! Öyleyse! Hepsine! Bir ültimatom olsun bu yazı! Bu ülkeyi sevmeyenlere... Sinsice! Kardeşliğimizi bozanlara! Hepsine! Nerelerde yapılanmışlarsa! Bilin ki! Rabbim hepsinden hesap soracak... Onca yetimin hakkı! Sadece! Bunca zamandır! Kendinizden olanlara yer açtınız... Öyle mi? Çok uzun bir hikâyedir bu! Sizler bilmezsiniz... ‘Biz’ biliriz…

Cumhuriyet kurulalı beri! Böylesi ilk defa oluyor... Bugüne kadar! Birbirine düşman olanlar! Birdenbire! Bir emirle sanki! Hepsi birden! Kendi devletlerine düşman olabiliyorlar... Milli Devlete! MİT’ine, yargısına... Ordusuna! Kim bunlar? İçerden dışarıya bilgi sızdıranlar... En gizli sırlarımız... Servis ediliyor... Açıkça... Herkesin gözü önünde! Ve diğerleri! Bilinmeyenler! En gizlileri! Bunlar böyleyken... Sizler hâlâ! Hiçbir ‘şey’ olmuyormuş gibi! Yine... Onları! Hepsini! Bir araya toplayan! Kraliçe! Ve şirk-etlerinden yana mı olacaksınız? Yahu! Hiç kuşkulanmayacak mısınız? Bu kadar emin misiniz? Sahte Şeyhlerinizden! Kabalist Sufilerinizden... Ve diğerlerinden!

Sorun kendinize! Kalbinize! Bu ‘erk’ isteği nedir böyle? ‘İslam’ adına olmadığı ortaya çıktı artık! Ne için o zaman? Tapınak! Tüm dinlerin ortak mabedi! Arz-ı Mev’ud! Böyle midir? Bunca gaddarlık! Düşmanlık! Bilin istedik! Ey Tapınak Cinleri! Size o Tapınağınızı yaptırtmayız ‘biz’! Öylece beklersiniz! ‘Mescid-i Aksa’nın üzerinde! Hologram olarak! Ey Dijital Şeytan! Sen de bilesin ki! Bu seçim! O kıytırık sözcülerinden bir fayda yok sana... Figüran onlar... Bulamadın mı daha ‘sahte’lerini! Yapay Zekâ ile programlandırdıklarını... ‘Mançurya Kobayı’ gibi olanlarını... Seninkilerinin... Modası geçmiş hepsinin... Yüzleri asık! Enerjileri ters! Bilgisizler... Hafıza kaybı var birçoğunda! Hatırlayamıyorlar bu ülkenin tarihini bile... Artık hangi ülkenin vatandaşı olduklarını da bilmiyorlar! Sanıyorlar ki! Dün kuruldu bu ülke! Ey! ‘Biz’! ‘Emanet’çileriz oysa! O ilk andan bu yana... Kalbimizde ‘Kur’an’! Ve her türlü zulme karşı! Tek ‘Bir’ Hakikat! Var mısınız şimdi? Yine! O eski günlerdeki gibi! Ey kalbin erenleri! Yeni! ‘Bir’ diriliş için... Bunca zamandır! Tüm ön kabullerinizden kurtulup... Yeniden! Dörtnala! Atlarımıza binmeye... Ey! Mescid-i Aksa’nın muhafızları! İstanbul’un yeniden fethiyle! Hep birlikte! Kraliçenin... Ne kadar şirk-eti varsa bu dünyada! Hepsinin üzerindeki! O ‘yapay güneş’i batırmaya... Ve bir daha! Doğmaması için artık! O güneşin... Dünyadaki ‘şirk’i bitirmeye... Velhâsıl! Siz! Biz! Hepimiz! Bilelim ki artık! Vakit yok! Seçim! Bunun için! Ya Tapınakçılarla işbirliği yapanlar! Ya da! Hakikat! Toprak adamlar! Kalbin erenleri! Ve ‘Biz’! ‘İstanbul’!

Peygamber Efendimizin fethedilmesini istediği şehir... ‘Bir’ Mehdiyet şehri için…

Seçin!

Hayati Sır


Sizin isminiz

Alıcının e-posta adresiDoğrulama işlemi
1 + 2 = 


Oku Yorum


 • Mehdi'ye inanan topluluk ilk başta çok az olacak çünkü islamı düşünen biri tarafından yönetildiğini sanıyor insanlarımız. Büyük alimlerimiz bile fetva verir olmuş böyle binlerce insanı yanlışa sürükleme hakkını nasıl buluyorlar kendilerinde. Alimi alim değil amiri amir değil.. Allah'ın izniyle gelecek mehdi ve onu takip eden şirke sapmamıs gerçek sünnet ehli olacak. Rabbim sözünden dönmez.O tuzak kuranların en hayırlısıdır mescidi aksa ve ayasofyanın sahibi askerlerini yollayacak. Gerçek bir savaş çıkıyor az kaldı tüm zamanların en şanlı savaşlarından olacak. Rabbim mehdiye asker eyle.
  Altın çağ yaklaşıyor şimdi sıra mekke kudus ve istanbulda
  Afra nur / 12 Haziran 2015 02:09
 • Özgür Seçim 

  !
  x / 06 Haziran 2015 22:22
 •  

  Muhteşem bir uyarı... Ülkemizin hakikatini göremeyenler, terketmek istiyorlar bu geçmişi tarihi, kültürel zenginlik dolu vatanı... oynanan dış merkezli olayları farkedip esas şimdi sahip çıkmalıyız güzel ülkemize...

  yasemin derinmavi / 06 Haziran 2015 09:08
 • C. Allah'u Teala'nin dedigi olur !! 

  Şeytani Kraliçenin sadece şirketleri, sahte şeyhleri, yeryüzündeki gözü kararmış zalim avaneleri, kabalist sufileri, tapınak cinleri değil, tüm kainat şeytanileri ve onların tek gözlü KRALI dahi topyekun gelseler..tüm güçleriyle ugraşsalar, çırpınsalar, didinselerde .. Mescid-i Aksa'nın altından oyulan karanlık tünellerine ..eninde sonunda kendileri gömülecekler inşaAllah'u Teala ..Onların Kral ve Kraliçesi varsa, buna mukabil secde kardeşlerimizin dualari ile birlikte .. bizlerinde Kadir'i Mutlak, El Kahhar ve El Cebbar, El Muntekim olan rabbimiz var !! Son söz C. Allah'u Azimuş-şan'nındır !! O yüzden korkumuz ve endişemiz yok elhamdulillah.. !!
  MSA / 06 Haziran 2015 01:35
 •  

  Ne yapsalar Boş!!! Göklerden gelen bir haber vardır.
  Ihsan AK / 06 Haziran 2015 01:33
 • BİR AŞK İÇİN 

  İnşaallah
  BİR FANİ / 05 Haziran 2015 23:50
 • Sonunu kadar varız 

  Biz İstanbul'uz. Manevi şehrin muhafızlarıyız. Bilinsin istedik. Sizi de koruruz. Dualarımız sizlerle.
  Kaan / 05 Haziran 2015 23:06
 •  

  EMİN OLUN Kİ ''KALP'' SEÇİMİNİ YAPMIŞTIR, EN BAŞINDAN BERİ, ALLAH YARDIMCIMIZDIR.
  GÜL / 05 Haziran 2015 22:59
HAYY webKünye | Manifesto | Sorumluluk | Reklam | Bize Ulaşın
tamamen özgür yazılım geliştirme araçlarıyla üretildi. Haber Sistemi

47.803 ms