Ana Sayfam Yap
 Sık Kullanılanlara Ekle

Hükümetin dış politikasını başarılı buluyor musunuz?

  • Evet, başarılı.
  • Hayır, başarısız.
  • Bu konuda bir fikrim yok

Eposta adresinizi verin, iyibilgi'nin özel haberleri posta kutunuza düşsün.

06 Temmuz 2015
font boyutu küçülsün büyüsün'Mehdiyet' bir Cennet sözüdür!


Cennet'te boş söz yoktur...
'Mehdiyet' bir Cennet sözüdür!

Çepeçevre kuşatılmışlık! İçten dışa! Dıştan içe bir kuşatılmışlık! Her anlamda! Ekonomik! Savunma! Metafizik! Savaş istiyorlar... Savaşa itiyorlar... Uçurumun kenarına! İtti itecekler aşağıya! Karanlığa! Hepsi birlikteler! Kraliçe! Ve Tapınakçıları! Uçurumdan aşağıya atacaklar bizi!

Budur! Hakikat! Yüzlerce yıldır! Sinsi sinsi! Hazırlanıyorlar... İşliyorlar... İnsanların! Sizlerin! Zihin altlarınızı zaptediyorlar... Programlıyorlar... Yakında bir komut gelecek! Bir mantra! Saldır kardeşine! Zombi! Zombi askerler! Her evde! Her mahallede! İçinizde! Saldır!

Böyle bir zamanda! Şeytan! Konuşlanmışken... İçimizdeki hainler... Ayaklandılar... İstikrarsızlık peşindeler... Elde ettiler... Ve dışımızdaki hainlerle gülüp eğlenmeye başladılar... Hoplayıp zıpladılar... Ekonomik! Savunma! Metafizik bir saldırı için... Yeniden! Yeniden! Hep yeniden!

Bereket ki ey müminler! Strateji kurmayı bizler de öğrendik! Bizimkiler... Akleden  kalbin stratejileri! İçinde hepsinin... Rabbimizin! Tuzakları saklı! Yardımı! Bizlere! Bilmediklerimizi... 'Bir' hissettirme! 'Bir' sıçrama... Algı genişliği... Ve şeytanın... Ne planlarsa planlasın... O planlarını dıştan... En dıştan kuşatma...

Ey Rabbim! Senin yardımın olmasaydı! Şeytan bizi! Yine! Cennet'teki gibi kuşatacaktı! İçimize girecekti! Dışımıza çıkamayacaktık! Esir alacaktı bizi! Ve kaybedecektik! Cennet'ten dünyaya düşürüldük! Dünyadan da Cehennem'e düşürülecektik!

Şimdi! Tarih 2015! Ve İstanbul! Saldırılar altındayız... Manevi şehir! Ve ülkemiz... Kuşatılmış! İç içeler şeytanla! Cinler ve insanlar!

Deccal! 'Mehdiyet'i kuşatmaya çalışıyor... Arıyor! Kimlerde 'bir' Mehdiyet Sırrı varsa!

Ey insanlar! Şeytan... Tapınağı için! Her 'şey'i göze almış! Yakıp yıkacak! Kan dökecek! IŞİD'meyenlere de IŞİD'tirecek! Mescid-i Aksa'ya saldırtacak! Cinler ve Zombiler... Bu plan! 'Mesiyanik' plan! Yürürlüktedir! Merkeze 'Muallak Kayası'nı alıp öyle düşünün... Düşüncenizi kurun... Gerisi boş söz!

'Mehdiyet'! 'Bir' Cennet sözüdür... Ve biliyorsunuz ki! Cennet'te boş söz yoktur...

Hayati Sır


Sizin isminiz

Alıcının e-posta adresiDoğrulama işlemi
5 + 2 = 


Oku Yorum


  • Dua ile 

    Eyvallah. Siz olmasanız. Algımız nasıl genişleyecek ki. Şeytan zaptedecek bizleri de.
    Tarık / 06 Temmuz 2015 13:30
HAYY webKünye | Manifesto | Sorumluluk | Reklam | Bize Ulaşın
tamamen özgür yazılım geliştirme araçlarıyla üretildi. Haber Sistemi

29.747 ms