Ana Sayfam Yap
 Sık Kullanılanlara Ekle

Hükümetin dış politikasını başarılı buluyor musunuz?

 • Evet, başarılı.
 • Hayır, başarısız.
 • Bu konuda bir fikrim yok

Eposta adresinizi verin, iyibilgi'nin özel haberleri posta kutunuza düşsün.

09 Temmuz 2015
font boyutu küçülsün büyüsünKardeşlerinizi öldürecek misiniz?


Söyleyin! Zombileşecek misiniz?
Kardeşlerinizi öldürecek misiniz?

Kuşatma artıyor... İçerden ve dışardan! İç içe geçmişler... Cinler ve insanlar! İnanın ki zor zamanlar! Siz inanmıyorsunuz ya! Süleyman Tapınağını cinlerin inşa ettiğine! Oysa! Kur'an! Vahiy! 'Oku'nabilse! Bugünden 'oku'nabilse... Her 'şey' anlaşılacak! O zaman anlardınız ki! 'Yapay Zeka' bunun için var! Şirk-etler! Bunun için varlar... Ve içimize sızanlar... Bunun için varlar! Okumalarınız çok eskide kalmış! 'Teknoloji' üzerinden 'bir' okuma yapamıyorsunuz! 'Maneviyatsız cihazlanmak'! Sanıyorsunuz ki! Dünya duruyor! Dönmüyor! 'Hız' yok! Sahi!  Sizler nerede yaşıyorsunuz? Toprakta mı? Cin uzayında mı?

Çevrenize bakınca! Bugün! Şu an! Bir sürü cinli insan görebilirsiniz... Işıkları yanıyordur... 'Ateş-ten ekran'ları içinden... Cinler üzerinden!

Siyasette! Tıpta! Medyada! Her yerde vardırlar... Cinlerle iç içe geçmiş insanlar... Zekaları da 'yapay'dır! Organizmaları da! Nanoteknolojik! Duyguları! Duyguları yoktur... Vicdanları! Yoktur... Bir acıma duygusu! Merhamet! Yoktur... Onlar bilin ki! Robotturlar! Mekanik ve zombi ruhlu!  Sadece sayısaldırlar... Aşkları bile! Sayıdır... 1 2 3..! Yok! 0 ve1!

Dijital bir 'Mesih' bekliyorlar... Bak şimdi hızla! Bu konuya nasıl geçtik değil mi? Harflerle yazarken... Birden! Dijital!

Anlamanız için! 'Mana'yı terk etmeden.. Sizi Kur'an'a yönlendirebilmek için... 'Oku'yun! İnsan acelecidir... Okumaz bile! Sayılara kanar... Sizleri! Suya götürür gibi ateşe götürene kanar... Şeytanın ters adımlarını takip eder! Ve cinlerle hemhal olur... 'Tapınak' gösterilir onlara! Hologram Tapınak! Çok yakında! 'Hologram Mesih'! Sadece 'ekran'larınızın içinden değil! 'Sema'dan bile gösterilecektir size! Konuşacaktır! Bir mucize gibi! Konuşacak mısınız? Yok! Kanarsınız siz! Dersiniz ki! İşte 'Kurtarıcı'! Bizi kurtaracak 'Mesih'!

Ey Rabbim yardım et! İnsanlar ne kadar kolaycı! Buzağıya tapanlar gibiler! Ey Samiri!  Sen mi kandırıyorsun bunları? Yoksa senin şirk-etlerin mi? Ey 'Altından Buzağı'ya tapanlar! Bilin ki! Şunu iyi bilin ki! İnsanların çoğunu kandırsanız bile! 'Biz'! Kalbin erenleri! Size kanmayız... 'Biz'! Rabbimizin... 'Söz'ünden çıkmayız...

Dünya! Yeryüzü! Ülkemiz! Kuşatılmışken... Ve cin uzayından! Metafizik bir kuşatma altındayken... Sadece yapmamız gereken! 'Bir' duadır... Salih kulların duası! Tek 'bir' saf olabilirsek... O Zülkarneyn Sed'dini geçemezler... Cinler! Yecüc ve Mecüc kılığında bize görünmeye hazırlanan cinler... Bilin ki! Bilin ki ey müminler! Dualarınız çok zayıf! Işıksız! Nursuz! Uykudasınız... Oysa! Gecelerce... Uyumadan... Hiç uyumadan... Dua etmelisiniz... Yoksa! Yecüc ve Mecüc... Tepelerden dalga dalga saldıracaklar...

Ve bedenlerinizi zaptedecekler... Gözünüzü açtığınızda iş işten geçmiş olacak! Tapınak! İnşa edilmiş olacak! Ve Deccal size görünecek Komut verecek! Saldırın... Bu dünyada imanlı ne kadar insan varsa... Saldırın onlara!

Saldıracak mısınız? Kendi kardeşlerinizi öldürecek misiniz?

Hayati Sır


Sizin isminiz

Alıcının e-posta adresiDoğrulama işlemi
1 + 4 = 


Oku Yorum


 • Robot 

  Tapinagi insa eden cinler robot olabilir !
  Turan / 15 Temmuz 2015 20:23
 • Kaan 

  Yazdıklarınız hepimize bir uyarı niteliğinde. Sanıyorum ki tam okuyamıyoruz. Rabbim hayr etsin inşallah.
  Uyarı / 09 Temmuz 2015 13:54
HAYY webKünye | Manifesto | Sorumluluk | Reklam | Bize Ulaşın
tamamen özgür yazılım geliştirme araçlarıyla üretildi. Haber Sistemi

47.142 ms