Ana Sayfam Yap
 Sık Kullanılanlara Ekle

Hükümetin dış politikasını başarılı buluyor musunuz?

 • Evet, başarılı.
 • Hayır, başarısız.
 • Bu konuda bir fikrim yok

Eposta adresinizi verin, iyibilgi'nin özel haberleri posta kutunuza düşsün.

13 Temmuz 2015
font boyutu küçülsün büyüsünAllah'ın da 'bir' tuzağı var!


Sabredin ey müminler!
Allah'ın da 'bir' tuzağı var!

Huzur içinde olmak! Cennet'ten hiç indirilmediğimizi hayal etmekle mümkün! Huzurda olduğumuzu her an! Rabbimizle... İnsanın kurtuluşu işte bu Cennet tahayyülünün içindedir! Hiç aralıksız  'bir' zaman! Tek 'bir' zaman... Başka türlü 'bir' kurtuluş yok!

İnsan çaresizlik içindedir bu dünyada! Şeytan insanı içerden dışardan kuşatmıştır! Aklını kalbini örtmüştür! Şimdi son bir saldırıya hazırlanmaktadır! Secde için! İnsanı kendisine secde ettirecektir! İnsana secde etmiş tüm meleklerle birlikte! Bir köle gibi! Zombi!

Huzurdaki insana elbette hiçbir ‘şey’ yapamayacaktır! Rabbimizin koruması altındadır! Şeytan izin almadan huzura giremez! İşte bu yüzden onun tüm gayreti yeryüzü halifesi olan insanı huzurdan çıkarmaktır! Huzursuz kılmak! Endişe ve vehime boğmak! Korkutmak! Esir almak! Gelecek korkusunun içine hapsetmek! Bir sinek gibi! Ve uçmasın diye kanatlarını koparmak!

Şimdi! Bunlar tamam da! 'Biz'ler ne yapacağız? Kalbin erenleri! Bu kuşatılmışlık içinde! 'Nur' olan kalbimizi nasıl koruyacağız! Zikir ey müminler! Trilyonlarca hücrenizin zikrini yeniden birleyerek! 'Bir' Tevhid Aşkıyla! Duasız olmaz! Duasız 'bir' kurtuluş yok! Kelimeler şifadır! Dua kelimeleri! Beddua ise hastalıktır! Beddua eden her kimse hastalığı kendisine çağırır! Hasta eder, hasta olur! Manevi seddi çöker!

Her insanın vücudun da 'bir' Zülkarneyn seddi vardır! Ve Yecüc-mecüc saldıracaktır! Dalga dalga! Hepimizin üzerine! Tepelerden! Korunmalıyız! Nasıl mı? 'Demir'le! Aynı yapı taşlarıyla Zülkarneyn seddinin! Ona göre beslenin! Ve bu seddin harcı da dua kelimelerinizdir! Manevi harç! Duasız o sed inşa edilmez!

Devamı var ey müminler! 'İyiliğin Kılıcı'! Dilimizde! 'Bir' söz gibi! Öylesine keskin ki! Çizer tüm yüzleri! İlahi 'bir' imza! Bilinsin diye! Rabbimizin izniyle! Tek 'bir' sözle! Ey! Tüm kainat bilsin bizi! Ey kalbin erenleri! Hakikat -iz- bırakmalı artık yüzlerde! Kimler hain kimlerse Aşka sevdalı! 'Bir' Cennet yurdu için savaşıyor şeytanla! 'Biz'! Ey müminler hepimiz! Allah(cc) için kıyam edeceğiz o zaman gelince! Ama daha erken olmaz! Şeytan 'cihad'a zorlayacak hepinizi! Erken bir cihad! Tuzaktır! Sakın! Bugün yaşadıklarımızın asıl sebebi budur! Bekleyin! 'Bir' işaret! Yüzlerde! Görülecek! 'Kafir' yazacak! Dağlar, taşlar ağaçlar konuşacak! Bekleyin! Bizimdir gelecek! Zamanlama tuzaktır! Şeytanın oyununa gelmeyin... Sükunetinizi bozmayın... Huzurdayız çok şükür ki! Sonra! Ey müminler! Huzurdan çıkarılırız! Korunma altından! Dua ederken birdenbire o kin ve öfkeyle beddua edebiliriz! Huzuru bozarız! Enerjinizi koruyun! 'Bir' olun! Birlikte 'dua' edin! Enerjinizi bozmak isteyenlere karşı 'bir' sed oluşturun...

Allah(cc) bizimle... O'nun koruması altındayız huzurda! Huzurdan düşürülenlerin başına gelenleri gördünüz! Tuzağa düşmeyin! Bekleyin! Onların bir tuzağı varsa elbette Allah'ın da onların üzerinde 'bir' tuzağı vardır! Bilin ki! Huzur 'İslam'dadır!

Hayati Sır


Sizin isminiz

Alıcının e-posta adresiDoğrulama işlemi
3 + 1 = 


Oku Yorum


 • Kadir Gecesi bu gece ! 

  Ferahlık ve huzur... dua ya çevirir gönülleri... Ve bu gece... Hayırlı Kadir Gecesi...
  Allah'a diliyoruz ki; En yakın ve hayırlı bir zamanda.. negatif plan çöksün.. Sistem dengeye gelsin..
  x / 13 Temmuz 2015 17:06
 • O gün gelince sözümüzde durmayı Allah (cc) nasip etsin  

  Sabredip dua ediyoruz. Farkediyorum bizleri korkutuyorlar. Cern ile silahlar ile savaşlar ile sizin kökünüzü kazıyacağız diyorlar. Ben de diyorum ki ben öyle bir Allah'a iman ettim ki onun izni olmadan bir yaprak dahi düşmez. Lakin o bizler hakkında böyle bir imtihan dilemişse o zamanda niyazım o feraset ve basireti verip doğru olandan ayrılmamayı bize nasip etmesidir. Bizler için en büyük şeref canımızı malımızı ve evlatlarımızı bu uğurda harcamaktır. Bu da bizden onlara bir ültimotomdur. Allah'ın selamı tüm müminlerin üzerine olsun.
  sena / 13 Temmuz 2015 16:34
 • 'Oku'duk. 

  Siz yazdıkça. Biz anlıyoruz çok şükür. Artık 'oku'yabiliyoruz yazdıklarınızı. Öğrendik sır dilinizi. Maşallah. Ve dua olsun. Rabbim korusun sizi.
  Zeliha / 13 Temmuz 2015 16:12
HAYY webKünye | Manifesto | Sorumluluk | Reklam | Bize Ulaşın
tamamen özgür yazılım geliştirme araçlarıyla üretildi. Haber Sistemi

29.26 ms