Ana Sayfam Yap
 Sık Kullanılanlara Ekle

Hükümetin dış politikasını başarılı buluyor musunuz?

 • Evet, başarılı.
 • Hayır, başarısız.
 • Bu konuda bir fikrim yok

Eposta adresinizi verin, iyibilgi'nin özel haberleri posta kutunuza düşsün.

12 Ağustos 2015
font boyutu küçülsün büyüsün'Fitne'den uzak kalabilmek...


'Masumiyet sırrı'!
'Fitne'den uzak kalabilmek...Yazarak! Yazmadan... 'Bir' olunmuyor sanki! 'Kalem'! Yazarak 'oku'yabiliyor... Kainatı! 'İnsan'ın serüvenini! Kendi serüvenini! Kendisi 'yazı' olan 'bir' kainat! Rabbimin yazısı! 'An'lıyorsunuz değil mi? Harfler! Yıldızlar... Gezegenler... İnsanlar! Rabbimizin yazısı! 'Oku' o zaman!

'Fitne' bu kadar çoğaldığı için sustuk! Dedik ki! Kendi kendimize! Susalım! 'Fitne'lerden uzak duralım... Tam 'bir' sessizlik olsun ki! 'Bir' işaret gelsin... 'Bir' yol açılabilsin... Gidilecek 'bir' yol! 'Hakikat'in peşinden!

Ey yolculuk! Kalbimizle nefes alabilmemiz için... 'Bir' nefes! Siz! Biz! Ve Rabbimiz! Var mısınız?

Yolculuk! 'İnsan' kalabilenler için! Şeytanın ağından kurtulabilenler... 'Sır' kalanlar! 'Sır' olanlar... Sırrı taşıyabilenler! 'Emanet'i! Ey sır taşıyıcısı! 'Emanet'i! Rabbine teslim etmeye hazır olanlar... Kalbin erenleri!

İnsan! Artık! 'İnsan' kalabilmek için! Savaşmalıdır! Yoksa! Her yönden kuşatılmıştır!

Ey insanlar! Hazır mısınız? Şeytan! Ve şürekası! Hepsiyle! Tüm şirk-etleri!  Şirk et ehliyle! İçinizde dışınızda olanlarla! Tevbe edinceye kadar hepsi! Tevbe! Ey müminler!

Şu an! 'Biz'! Hem kalbin yolculuğuyla! 'Bir' masumiyet sırrı olarak! 'Masum' kalmaya gayret ederek! Şeytan ve ordularıyla! Nasıl başedebileceğimizi düşünüyoruz... Planlıyoruz... Ve savaşa hazırlanıyoruz... 'Bir' masumiyet sırrı olarak! Yoksa! Bu savaşı kaybedeceğiz! Masumiyetimiz! Rabbimizin yardımı için... 'Bir' çocuk masumiyeti! Dünyaya ilk geliş... 'Bir' tevbe sonrası! Hazır mısınız sizler de? Tevbe etmeye! Sonra savaş! Zalimle! O en büyük zalimle! Şeytanla...

Şeytan! Bu postmodern çağda çok güçlendi! Teknolojisiyle... Her türlü 'fitne'yi çeşitlendirdi ve yaydı! Gençler 'esir' alındı! Manyetizma! Elektromanyetik hipnoz! Neredeyse hepiniz! Zaptedildiniz! Aklınız! Ve tüm organizmanız! Farkında değilsiniz! Zombi gibisiniz! Hiçbir 'şey'i artık 'oku'yamıyorsunuz... Cinlerle iç içe yaşıyorsunuz! Ve cinler... Yönetiyor sizi artık! Hepinizin! Cini var! Neredeyse! Çok yakında! Cinsiz insan kalmayacak! Bırakın ellerinizden 'ateş-ten put'ları! Çocuklarınız kurtulsun...

Bugün! Dünyada ne olup bitiyorsa! Yazmaya çalıştık! 'Oku'madınız! Hazırlık yapmadınız! Ve bugünlere gelindi! Dahası var! Bundan sonra olacaklar! 'İnsan' işi değil artık! Şeytan işi! 'Bir' hazırlık da yapmadınız ya! Yapamadınız belki de! Peki, elinizdeki 'ekran'lardan cinler dışarıya çıkınca ne yapacaksınız? Savaşabilecek misiniz? Yoksa onların esiri olup, 'biz'lerle mi savaşacaksınız?

İnanın ki! Karar verebilmeniz için pek vakit kalmadı!

Bu savaş! Fiziki bir savaş olmayacak! Metafizik! Gıda, su ihtiyacı gibi değil! Enerjinizi değiştirecekler! Cinler! 'Tapınak' için! Sizler! Kumda oynamaya devam edin...

Geliyorlar!

Bu kadar çok 'fitne' belki de bunun için!

Hazırlıklı olun...

Geliyor Cinlerin Efendisi!

Hayati Sır


Sizin isminiz

Alıcının e-posta adresiDoğrulama işlemi
4 + 1 = 


Oku Yorum


 • ... 

  nasil hazirlik yapmaliyiz ? ekranlarla cok icice degilim , gundemi takip edebilmek icin mecburen birkac saat . baska ne yapmaliyiz ?zaman kalmadiysa acikca yazin artik . zamanin kalmadigi ruyamda da soylendi bana .
  Bir Kalperen / 01 Eylül 2015 22:54
 • Bismillahirrahmanirrahim. 

  "Oku O yaratan Rabbinin adıyla!" Alak-1

  "Nun. Kaleme ve satır satır yazdıklarına andolsun!" Kalem-1
  Muhammed Yılmaz / 14 Ağustos 2015 17:45
 • 'Oku'yanlara aşk olsun, Okumayanlara aşkolsun! 

  Haz denizinde yüzenler, şeytan ağına düşenler, cin uzayına dokunanlar, ateş-ten ekranlara esir olanlar 'denizde kumla oynayanlar' okumasa da yaz! Yaz! Yaz! Çünkü Sen bir 'Kalem'sin Ey!
  Abdullah / 14 Ağustos 2015 17:41
 •  

  inna lillahi ve inna ileyhi raciun.bu gidişata rabbimin bir müdehalesi vardır inşallah.
  zeynep / 13 Ağustos 2015 18:08
 • AN'lıyor muyuz? 

  A.Ş.K. olsun ! Senin yazın olmasa AN'layamayız. Bizleri bu cinlenmiş şeytani toplumdan "huzur"a erdiren BİR kapı senin yazıların. Senden Allah razı olsun. Hiç bitmesin bu yazı olur mu!?
  dilbend / 13 Ağustos 2015 09:36
 • Gerçek 

  Yeniden. Yazın hep. Yoksa gerçekler hiç bilinmeyecek.
  Tarık / 12 Ağustos 2015 23:19
HAYY webKünye | Manifesto | Sorumluluk | Reklam | Bize Ulaşın
tamamen özgür yazılım geliştirme araçlarıyla üretildi. Haber Sistemi

34.025 ms