Ana Sayfam Yap
 Sık Kullanılanlara Ekle

Hükümetin dış politikasını başarılı buluyor musunuz?

 • Evet, başarılı.
 • Hayır, başarısız.
 • Bu konuda bir fikrim yok

Eposta adresinizi verin, iyibilgi'nin özel haberleri posta kutunuza düşsün.

15 Ekim 2015
font boyutu küçülsün büyüsünYeis yok! 'Nur' içinde yüzler...


Ve Kadim Devlet!
Yeis yok! 'Nur' içinde yüzler...

Birlik! Kelimelerle! Harflerle birlik! Vicdanlarla birlik! Sözün birliği! Ahlakın! Ve direnişin! Şeytanın şirk-etlerine karşı! Küresel bir ahlaksızlık dayatılıyor şimdi! Medyum Medyanın ahlakı! Ahlaksızlıktır! Yalan! Fesat! Fitne! Örtüyorlar gerçekleri! Seyrediyorsunuz! Okuyorsunuz! Yazıyorsunuz! Yanılıyor ve yanıltıyorsunuz... Medyum Medya Kraliçeye hizmet eder... Ve  sizi kullanır... Yanlış tarafta savaştırır... Özgürlük için savaştığınızı zannederken... Aslında! Bir bakarsınız ki! O şirk-etlerin çıkarları için savaşır hale gelmişsiniz! Tapınakçıların! Arz-ı Mev'ud için! Öldürür, ölürsünüz... Güç ellerindedir... Özellikle Medya! Teknoloji! Ve Silah! Ah! Sizi silahlandırırlar... Sanırsınız ki sizin kendi davanız için! Bunca silah! Yok! Onların gizli planları uğruna ölürsünüz! 'Mesiyanik' projeleri için! Ama bilmezsiniz! Öldürürsünüz! Neden öldürdüğünüzü bilmezsiniz... Düşünemezsiniz... Düşünecek zamanı bırakmazlar size! Tarih boyunca böyle olmuştur... Sizleri birbirinize ötekileştirmişlerdir... Kimler? Şirk-etler! Ve o melun şeytan!

İşte şimdi yine! Kendi Devletinize saldırıyorsunuz... Kadim bir Devlet! Hep! Deccaliyete karşı direnmiş bir Devlet! Biz-im tarihimiz... Diğer devletlerden farklıdır... Şirk-etleşemedik hiç! Burjuvalaşamadık! Küresel kötülüğe tam bulaşmadık! İşte bu yüzden! Devletle... Diye biterdi son söz! Anlaşılsın diye! Yüzyıllarca! Anlayabildik mi ki? Devletle... Ne demekmiş?

Bakın! Dünyaya bakın! Olup bitenlere! Gizli-açık ittifaklara bakın... Büyük bir oyun oynanıyor... Aslında iki taraf var... Tapınakçılar! Deccaliyet tarafı! Ve 'Mehdiyet'! 'İstanbul' bunun için önemli! Deccaliyetin saldırısı altında! 'Mehdiyet Kapısı'! 'Nar' olanlar... Dumansız teknolojileriyle! 'Nur' olanları! Kuşatıyorlar... Ama onlar kuşattıkça! 'Bir' nur yoğunlaşması oluyor... Yakında! Yüzleri 'nur' içinde olanları görebilirsiniz...  Bunun için yapılıyor ülkemize bunca saldırı! 'Bir' uyanış başlayacaktır... Başlamıştır da Elhamdülillah... Çok dua etmek gerekiyor... 'Nur' artsın... Yayılsın... Kuşatmayı yarabilsinler... O 'nur' yüzlüler... Ve 'Mehdiyet'! İstanbul'da! Kalbinizde! 'Bir' ses olsun... Haber versin size bu uyanışın başladığını! Ümit içinde olun... El birliğiyle çevrenizi karartsalar da! Bakmayın siz şu an içinde olduğunuz alacakaranlık kuşağına! 'Nur' belki de her zamankinden daha çok parlıyor kalbinizin aynasında! Yeter ki! Yeter ki ey müminler! Aşka gelin... Kalbinizi 'temiz' tutun... Bilin ki! Tek öteki şeytandır... Onun şirk-etlerine kanmayın... 'Enerji' savaşlarına alet olmayın... 'Birlik' olun... Ötekileşmeyin... Bizim tek düşmanımız şeytandır... Ve onun kurmak istediği Dünya Krallığıdır! Bilin ki! Kraliçe ve şürekası! Kaybedeceklerdir... Birbirinizi boşuna öldürmeyin... Sizi kim birbirinize düşürüyorsa! Onu düşman bilin...

Devletinize sahip çıkın...

Şeytana 'bir' sed çekin...

Devletle...

Hayati Sır


Sizin isminiz

Alıcının e-posta adresiDoğrulama işlemi
4 + 1 = 


Oku Yorum


 • En yakın ve En hayırlı zamanda... OL SUN İnşaAllah 

  " Dumansız teknolojileriyle! 'Nur' olanları! Kuşatıyorlar... Ama onlar kuşattıkça! 'Bir' nur yoğunlaşması oluyor... Yakında! Yüzleri 'nur' içinde olanları görebilirsiniz... Bunun için yapılıyor ülkemize bunca saldırı! 'Bir' uyanış başlayacaktır... Başlamıştır da Elhamdülillah... Çok dua etmek gerekiyor... 'Nur' artsın... Yayılsın... Kuşatmayı yarabilsinler... O 'nur' yüzlüler... Ve 'Mehdiyet'! İstanbul'da! Kalbinizde! 'Bir' ses olsun... Haber versin size bu uyanışın başladığını! Ümit içinde olun... El birliğiyle çevrenizi karartsalar da! Bakmayın siz şu an içinde olduğunuz alacakaranlık kuşağına! 'Nur' belki de her zamankinden daha çok parlıyor kalbinizin aynasında! Yeter ki! Yeter ki ey müminler! Aşka gelin... Kalbinizi 'temiz' tutun..."

  Defalarca Ruhsalda okunmalı; hissedilmeli..
  x / 18 Ekim 2015 18:34
 •  

  Allah razı olsun...
  Gamze / 15 Ekim 2015 21:00
 •  


  Hayat , ümit ve korku arasında iki ucu , tek hakikati olan bir sırdır .

  (Rad:12)
  O, korku ve ümit vermek için size şimşeği gösterendir, yağmur yüklü bulutları meydana getirendir.

  Tüm bu ızdırap ve acılar göğün gürültüsü misali yağacak rahmetin habercisidir .

  Allah razı olsun üstad .
  mahsun / 15 Ekim 2015 17:21
 • Yeis yok! 

  Ey Hayati Sır! Geldin ya! Çok şükür.
  Ekrem / 15 Ekim 2015 10:56
HAYY webKünye | Manifesto | Sorumluluk | Reklam | Bize Ulaşın
tamamen özgür yazılım geliştirme araçlarıyla üretildi. Haber Sistemi

16.312 ms