Ana Sayfam Yap
 Sık Kullanılanlara Ekle

Hükümetin dış politikasını başarılı buluyor musunuz?

 • Evet, başarılı.
 • Hayır, başarısız.
 • Bu konuda bir fikrim yok

Eposta adresinizi verin, iyibilgi'nin özel haberleri posta kutunuza düşsün.

29 Ekim 2015
font boyutu küçülsün büyüsün'Hakikat' Savaşçıları!


O zamanı bekliyorlar...
'Hakikat' Savaşçıları!

Zamanın hakikati! Şu andır... İçinde olduğumuz an! Ya o anın içinde 'bir' hakikat olursunuz... Ya da! Kaybolursunuz... Zerreleriniz dağılır... Bilemezsiniz hakikatinizi! Tam buradan başlıyoruz işte yazmaya! O hakikatin içinden... 'Oku'yun! 'Bir' daha okuyun... Girmeye bakın o hakikatin içine! O 'bir' an işte! İnsanın varlığının hakikatidir... Manasıdır... Ve hedefidir... 'Bir' Yeryüzü Halifesi olabilmesi için!

Başlıyoruz...

İnsan! 'Oku'ma bilmezdi! Sonradan öğrendi! Melekleri! İsimleriyle çağırınca! Öğrendi! 'Bir' sır olması insanın... Bu yüzdendir... 'Oku'mayı sonradan öğrenmesiyle ilgilidir! Ruhunu 'oku'mayı elbette! Cennet'te! ...Ve dünya! Şeytan! İnsanın! Ruhunu 'oku'masını engellemek için yapar... Tüm örtmelerini! Kötülük! Aslında bir örtüdür... 'Oku'nmasın diye Ruh!

'Biz'! Yazdıkça! Ve siz! 'Oku'yamadıkça! Şeytan! Hedefine... Biraz daha yaklaşır... Çünkü! Günlük hayatlarınızın içinde debelenirken... Siz! O! Örtülerini! İyice yayar... Gerçeklerin üzerine! Ve sizi kandırır... Neyle kandırır? Hazla! Zaaflarınızı daha! Siz! Bilmeden bilir... Zaaflarınıza seslenir... Ve kanarsınız... 'Oku'mazsanız... Bazen! Bile bile okumazsanız... Okur da! Uyanırsanız diye! Ne yapacaksınız ki o zaman? Kanmışsınız bir defa! Hayatınızı! Şeytanın haz komutlarına göre düzenlemişsiniz... Zor gelir size gerçekleri 'oku'mak! Bilmek! Çünkü! Sürükleniyorsunuz... Gülmek! Eğlenmek! Yiyip! İçmek! Seyretmek! Sürekli israf etmek hayatı! Zamanı! Emanetinizi... Taşıyamıyorsunuz... Zerreciklerinizi çalıyor sizden şeytan! Size fark ettirmeden... Frekans değiştirerek! Haz ışınları! Siz de! İlk günahtan bu yana... Kandırılmışsınız bir defa! Vaz geçmiyorsunuz... Tevbe etmiyorsunuz... Sürekli cinayet! Kabiller... Habilleri öldürüyorlar... Ve Habillerden de! Hiç ses çıkmıyor... Şeytan! Artık! Bu dünyada! Habil! Kalmasın diye çalışıyor...

Çok geç olmadan! Habiller... 'Bir' araya gelmezse! Şeytan! İyice örtecek! Gerçeğin üzerini! 'Dumansız' Teknolojisiyle! O zaman... Kıyamettir işte! Ey müminler! Yakındır belki de! Bizimkisi! Sadece! İşaret 'oku'ması! Yoksa! Acz içinde kalmış... Saf tutmuş... Tutabilmiş! Sıradan kullarıyız Cenab-ı Allah'ın... Biz de! Şeytana rağmen... Hakikatin! Üzeri örtülmesin diye çalışanlardanız... Rabbimiz bilir elbette! Bizlerin kalbindeki 'hakikat' nedir? Ve  o an! İçinde olduğumuz an! Şu an! Hepimiz! Kıyam edebiliriz...

Ve şeytan! Ancak! O zaman bilebilir 'biz'i! Yoksa 'biz'! Bilinmeyenlerdeniz... Suretsiz olanlar... Hakk'a hizmet edenler... Ve! Şehit olmayı bekleyenler... Zulme karşı! Mazlumların yanında olanlar... Hakikat Savaşçılarıyız!

Dua bekleriz...

Hayati Sır


Sizin isminiz

Alıcının e-posta adresiDoğrulama işlemi
5 + 3 = 


Oku Yorum


 • ... 

  Epey zaman aldı yazdıklarınızı okuyabılmeyı ogrenmek. Allah Razı olsun sızlerden kıymetlı kardesım. Hep dualarımızdasın . Insanlar cevrelerını sarmakta olan ağır kotuluk tabakasını çok farklı yonlerıyle farketmeye başladılar ,hem de umulmadık yerlerde.uzun sürecek bellı kı ama HAkıkat tüm guzellıgı ıle saracak cennet dünyamızı , İnsallah sevgi saracak yüreklerimizi. Esen tutun yüreğinizi. İzleri görebilen/gösterebilen bir kardeşime ihtiyacımız var.
  Bır Kalperen / 08 Kasım 2015 17:00
 • 1 kere daha 

  "'Biz'! Yazdıkça! Ve siz! 'Oku'yamadıkça! Şeytan! Hedefine... Biraz daha yaklaşır... Çünkü! Günlük hayatlarınızın içinde debelenirken... Siz! O! Örtülerini! İyice yayar... Gerçeklerin üzerine! Ve sizi kandırır... Neyle kandırır? Hazla! Zaaflarınızı daha! Siz! Bilmeden bilir... Zaaflarınıza seslenir... Ve kanarsınız... 'Oku'mazsanız... Bazen! Bile bile okumazsanız... Okur da! Uyanırsanız diye! Ne yapacaksınız ki o zaman? Kanmışsınız bir defa! Hayatınızı! Şeytanın haz komutlarına göre düzenlemişsiniz... Zor gelir size gerçekleri 'oku'mak! Bilmek! Çünkü! Sürükleniyorsunuz... Gülmek! Eğlenmek! Yiyip! İçmek! Seyretmek! Sürekli israf etmek hayatı! Zamanı! Emanetinizi..."
  x / 30 Ekim 2015 19:51
 • Gerçekler 

  Eyvallah. Okuma zamanı gerçekleri. Sizden okuyoruz. Dua ediyoruz. Elimizden gelen bu kadar şimdilik.
  Hakan / 29 Ekim 2015 22:19
HAYY webKünye | Manifesto | Sorumluluk | Reklam | Bize Ulaşın
tamamen özgür yazılım geliştirme araçlarıyla üretildi. Haber Sistemi

10.781 ms