Ana Sayfam Yap
 Sık Kullanılanlara Ekle

Hükümetin dış politikasını başarılı buluyor musunuz?

 • Evet, başarılı.
 • Hayır, başarısız.
 • Bu konuda bir fikrim yok

Eposta adresinizi verin, iyibilgi'nin özel haberleri posta kutunuza düşsün.

19 Kasım 2015
font boyutu küçülsün büyüsün'Yapay Kan'! Yakında!


Cerrahi bir müdahale!
'Yapay Kan'! Yakında!

Bildik değil mi? Gerçek olmayanı! Hani şu! Hiç durmadan... Eşikaltınıza kayıt ettirileni... Şunu demek istiyorum... Deccaliyetin suretsiz halini! O tek göz içinden... Kendisi hariç! Size gösterilen 1001 suratını... Ah! Fark edemediniz... Bilemediniz... Ve siz de işte! O 1001 surattan birisi oldunuz zamanla! Sanal suratlar... 'Yapay Zeka'ya bağımlı bir halin içine düştünüz... Elektromanyetik girdap! Çekildiniz içine! Bir haz nesnesi olarak... Ve çıkamıyorsunuz artık! Ne kadar çabalasanız bile! Bir şeytan girdabı! İşgal etmiş zihninizi! Zor durum! Gerçekten zor... Cehennem! Yaklaştırıyor size!

İnsan! Cehenneme düşmeden... Anlayamaz cin uzayını! Cinlerle iç içe yaşar oysa! Bu dünyada! Sanabilir ki! Cinler yoktur... Vahiy 'oku'nmamıştır demek ki! 'Oku'tulmamıştır ya da! Cinlerle... Teknoloji ilişkisi! Kurulmamıştır... Bilinmez bu yüzden... Bugün olan 'şey'lerin hiçbiri! Kopuk hayatlar... Kur'an'dan! Allah'ın ipine... Aşkla sarılmamışsınızdır... Düşersiniz o zaman... Cehennem'e!

Şimdi! Bakın... Dünya ne durumda? Sizler... Fark edemediğiniz için gerçekleri! Hep! O sinek kutusu gibi! 'Ekran'ların içinde esir kaldığınız için... O şeytan uzvunu! Elinizden bırakamadığınız için... Şeytan! Dünyayı! Kan gölüne çeviriyor... Ve sizler... Alık alık! Hâlâ! 'Ekran'lardan öğreniyorsunuz olup bitenleri! Yok! Sürekli eşikaltı! Hem size! Birbirinizi öldürtüp! Kan akıtıyor... Sizin üzerinizden! 'Enerji' sağlıyor... Hem de! Sizlerin eşikaltınıza! Vahşet! Görüntülerini yerleştiriyor... Çocuklarınız! Hiç durmadan... 'Kan' görüyor!

Elbette! Bu kadar 'kan' görmelerinin bir sebebi var... Siz bilmezsiniz ki! 'Kan'! Hangi enerjidir?

Yeni enerjidir 'kan'! Bu 'kan'! 'Yapay Kan'a hazırlıktır... 'Güneş' kararınca... 'Yapay Güneş' çıkınca... 'Yapay Zeka'dan sonra! 'Yapay Kan'! Zorunlu olarak! Ve 'Yapay Güneş' elbette!

Siz! Devam edin... O 'ateş-ten ekran'lardan ayrılmayın... Yakında! 'Yapay' olmayan bir operasyon olacak! 'Ekran'larınızı... Kendi 'kan'ınızla... Şarj edebilmeniz için... Küçük bir cerrahi müdahale! Yakında...

Bekleyin...

Hayati Sır


Sizin isminiz

Alıcının e-posta adresiDoğrulama işlemi
3 + 3 = 


Oku Yorum


 • Nasıl 

  Güneş'i nasıl karartabilirler? Ne yapmalıyız? Bize çare gösterin.
  Umut / 19 Kasım 2015 23:32
 • Büyük Resim 

  Yazdıklarınızı okudukça. Kadraj açılıyor. Görmeye başlıyoruz çok şükür. Büyük Resmi. Eyvallah.
  Kaan / 19 Kasım 2015 11:40
HAYY webKünye | Manifesto | Sorumluluk | Reklam | Bize Ulaşın
tamamen özgür yazılım geliştirme araçlarıyla üretildi. Haber Sistemi

11.986 ms