Ana Sayfam Yap
 Sık Kullanılanlara Ekle

Hükümetin dış politikasını başarılı buluyor musunuz?

 • Evet, başarılı.
 • Hayır, başarısız.
 • Bu konuda bir fikrim yok

Eposta adresinizi verin, iyibilgi'nin özel haberleri posta kutunuza düşsün.





26 Kasım 2015
font boyutu küçülsün büyüsün



İlahiyatçı bürokratlar...


Şu zor zamanda! Hiçbirinizden 'bir' ses yok!




İlahiyatçı bürokratlar...

Ey insanlar! Zamanımız kalmamıştır... Uyanmak için! Mühürlüdür gözleriniz... Kalpleriniz... Sizler için... Bu böyle davam edecektir... Mühürlü olmayanlar için! Bir şans daha vardır... Uyanın! Çok geç olmadan... Yoksa! Bir daha! Uyanamayacaksınız...

Şeytan! Sanal ağlarıyla kuşatmıştır... Cin uzayı budur... Parmaklarınızın ucundadır... Dokunduğunuz... Cinlerdir... Sizleri! Parmak uçlarınızdan okurlar... Hissederler... Dokundukça siz! Hastalıklarınızı... Düşündüklerinizi... Rüyalarınızı bile! Bilirler... Siz bilmeden önce... Bilirler... Tüm zaaflarınızı!

Cin uzayı! Gerçektir... Siz görmeseniz de! Siz dokundukça! Onları da! Hayatınıza katarsınız... Artık! Onlarla yaşarsınız... İç içe! Cinler ve ins!

Bundan sonrası! Hologramdır... Hologram Tapınak! Hologram cinler... Yakında! 'Cep-Put'larınızın içinden çıkacaklar... Size görünecekler... Ve diyecekler ki size! Sizlerin... Hizmetkarıyız... İnanacak mısınız? Sizlerin... Kur'an okumalarınız nerede kaldı? Yoksa! Hâlâ! 'Oku'madınız mı? Kalbinizdeki vahyi! Kur'an'ı! Bugünden okumazsanız... 'Oku'yamazsanız... Sizler... Cinlere... Hizmetkar olursunuz... Bunca senedir... Binlerce... İlahiyatçı... Mezun oluyor... İlahiyat Fakültelerinden... İçlerinden... 'Bir' okuyan çıkmıyor... Kur'an'ı! Bugünden... Hepsi! Hadi! Pek çoğu diyelim...Kur'an'ın... İç anlamlarına kapalılar... Tarihçiler... Geçmişten yankılanan sesler... Şu zamanda! Şu zor zamanda! Bugün için! Kur'an! Neler söylüyor? Cinler ve teknoloji hakkında! Sizler... Neslin korunmasından çok! Dini bürokrasinin... Muhafaza edilmesinden yanasınız... Yazık! Uyuşuk dindarlık! Dünya! Karışmış! Çocuklar... Masum insanlar ölürken! Şeytan! Hepimizi! IŞİD olarak gösterebilmek için... Her türlü sinsi oyunu kurarken... Ortalığa 'zehir' saçarken... Siz! Ne söylüyorsunuz? Hiçbirinizden... 'Bir' ses yok! Ortak 'bir' vicdan! Yazık!

Ey  'ekran' yüzleri! Yüzsüzler... O kirli ekranlardan... Teferruat konuşmakla... Hiçbir şey olmaz... Her yerde yüzleriniz... 'Bir bilen' gibi! Ama! Kalbin bilgisiyle değil! Siz! Malumatfuruşluk peşindesiniz... Düşüncede kıyam etmek yok! Tefekkürsüz okumalar... Bugünden 'bir' okuma yok! Bugün yoksa! Gelecek nasıl olacak ki! Bugünler... 'Kan' içindeyken... Ve sizler... 'Ekran' başlarında! Sadece izlemekle yetinirken! Size verilmiş 'emanet'in kıymetini bilmezken... Ey müminler! Şu zaman! Sadece! Kendiniz olun... Bu 'ulema' bozuntularından fayda yok! Kraliçenin Halifeleri... Sahte şeyhler... Kabalist sufiler... İlahiyatçı bürokratlar... Hiçbirinden... Sadece! Kendiniz olun... Ümmi olun... Vahyi 'oku'yup... 'Bir' saf tutun... Ve ihlâslı dualar edin... Rabbinizden... Yardım gelecektir...

İnşaAllah...

Hayati Sır






Sizin isminiz

Alıcının e-posta adresi



Doğrulama işlemi
3 + 3 = 


Oku Yorum


 • neslin korunması herşeyden önemli 

  "Neslin korunmasından çok! Dini bürokrasinin... Muhafaza edilmesinden yanasınız..." denmiş, evet bu çok doğru maalesef..
  Samet K / 27 Kasım 2015 16:55
 • maalesef 

  Evet haklısın ey Hayati Sır.. Maalesef hep teferruat, hep boş şeyler konuşuluyor.. Yazık oluyor..
  Samet K / 27 Kasım 2015 11:51
 • Yol gösterici 

  Bize açtığınız bu hakikatli yollar için. Allah(cc) sizden razı olsun.
  Hakan / 26 Kasım 2015 22:15




HAYY web



Künye | Manifesto | Sorumluluk | Reklam | Bize Ulaşın
tamamen özgür yazılım geliştirme araçlarıyla üretildi. Haber Sistemi

15.46 ms