Ana Sayfam Yap
 Sık Kullanılanlara Ekle

Hükümetin dış politikasını başarılı buluyor musunuz?

 • Evet, başarılı.
 • Hayır, başarısız.
 • Bu konuda bir fikrim yok

Eposta adresinizi verin, iyibilgi'nin özel haberleri posta kutunuza düşsün.

10 Aralık 2015
font boyutu küçülsün büyüsünZombileşme sürecinde insanlık!


Müslümanlara karşı!
Zombileşme sürecinde insanlık!İnsanın karanlık yanı üzerinden kurulmuştur... IŞİD! Herkesteki! O karanlık yanın uyandırılması için! Şiddet! Kan! Öfke! Hepsi! Ters enerjiyle! Ters girdap gibi! Yer-altının... Yerüstüne çıkışı! İçin! Kundalini Yılanı! Yükselecek! Omurgadan! Zombileşme süreci budur... Deccaliyet budur... 'Ekran-Yüzler'dir... Dijital olandır... Ve tek gözdür...

'Mesiyanik' proje! İnsanların zombileşme sürecidir... Dijital olanın... İstikametinde! Elbette! Günlük hayatlarının içinde debelenenler... Anlayamayacaklardır... Bu yazdıklarımızdan hiçbir 'şey'! Onlar... Ellerindeki! O 'şey'lere tutsaktırlar... 'Put'lara! Canlı 'Put 'lara! Şeytan uzuvlarına!

'Şeytan uzvu' diyoruz ya! Nedir ki? Değil mi? O 'Put'lar... Canlı 'Put'lar... Vaz geçemiyorsunuz... 'Put'larınızdan... Onlara tapıyorsunuz... Farkında değilsiniz... Parmaklarınızın ucunda 'cin uzayı' var diyoruz... İnanmıyorsunuz... Dokunuyorsunuz... Cinlerle! Her an irtibat halindesiniz! Ve iç içe bir halin üzerindesiniz... Yakında! Çok yakında! Bu yazdıklarımızı! Bizatihi kendiniz... Yaşayacaksınız... Ama ne yazık ki fark edemeyeceksiniz! Zombileşeceksiniz! 'Yapay Zeka'ya bağlanacaksınız... Kendi hafızanız olmayacak artık!

Zombileşme! 'Biz'e karşıdır... Müslümanlara! Tapınak cinleriyle! İç içe geçmesidir... 'Bir' yönü olmayan insanların... Kıblesizlerin... Dumansız teknoloji üzerinden yayılır cinler... Minik minik hazlar vererek! Sizler de! Minik minik zombileşirsiniz... Kalbinizdeki vahyi 'oku'maya zaman bulamazsınız... Minik minik damlar içinize kötülük! Ve kalbinizi karartır... Siz! Hiç durmadan 'akıl oyunları' yaparsınız kendinize! Dersiniz ki! 'Teknoloji' olmadan nasıl olur ki dünya! Hiç işte! Yobaz bunların hepsi! Gericiler... Android olmak gerekli artık! İç içe geçmeliyiz teknolojik her yeni buluşla! 'Bilim'den yana olmalıyız... Bizler... İlk günahtan bu yana! 'Ölümsüzlük' peşindeyiz... 'Kara bilim' safsatasına inanmayız... Dünya bu gelişmeler olurken elbette kirlenecek! Yüzlerce yıl içinde kirletiriz, tüketiriz! Bilimin ilerlemesi sayesinde de bir an içinde temizleriz, yeniden yapılandırırız...

Maşallah size! Robotlar... Siz sonunda! Robotlarla da sevişirsiniz... Bunu da açıklarsınız kendinize... Minik minik akıl oyunları yaparak!

Ey kalpsizler! Çıkar amaçlı kötülük örgütlenmeleri! Haz canavarları! 'İslam' düşmanları! Zombi severler... Vicdansızlar... Hepiniz birden! Zamanı gelince! Hesap vereceksiniz... Kendi kalplerinizin huzuruna çıkarılacaksınız... Kalbiniz! Kendi kalbiniz hesap soracak size! Hadi! Cevap verin... O yarım yamalak aklınızla! Yapın! Elinizden gelen akıl oyunlarını!

İnandıramazsınız kalbinizi!

Kalbiniz... Vahyin yurdudur... Ve korunmuştur!

Af dileyin Rabbinizden... İnşaallah çok geç değildir...

Hayati Sır


Sizin isminiz

Alıcının e-posta adresiDoğrulama işlemi
4 + 3 = 


Oku Yorum


 • SAVUNMA SİLAHINIZ 

  her adımada okumak, her nefes alısta okumak, her göz kırpışta okumak her anın anında okumak...
  dört savunma silahı...
  dört 'kul'ile başlayanı okumak...
  BİR FANİ / 11 Aralık 2015 19:48
 •  

  Maşallah.
  Melek / 10 Aralık 2015 22:53
HAYY webKünye | Manifesto | Sorumluluk | Reklam | Bize Ulaşın
tamamen özgür yazılım geliştirme araçlarıyla üretildi. Haber Sistemi

28.441 ms