Ana Sayfam Yap
 Sık Kullanılanlara Ekle

Hükümetin dış politikasını başarılı buluyor musunuz?

  • Evet, başarılı.
  • Hayır, başarısız.
  • Bu konuda bir fikrim yok

Eposta adresinizi verin, iyibilgi'nin özel haberleri posta kutunuza düşsün.

13 Ekim 2007
font boyutu küçülsün büyüsünİşte Bakan Şimşek'in İngiliz eşi


Ekonomiden sorumlu Devlet Bakanı Mehmet Şimşek bugün gittiği memleketi Batman'a ilk kez eşini de götürdü. Bakan Mehmet Şimşek'in eşi İngiliz. Şimşek'in de İngiliz vatandaşı olduğu ortaya çıkmıştı. İşte Bakan'ın İngiliz eşi
İşte Bakan Şimşek'in İngiliz eşi

Devlet Bakan Mehmet Şimşek, ''Önümüzdeki dönem kalıcı bir şekilde refah seviyesini yükseltecek adımlar atacağız'' dedi.

Batman'da bulunan Devlet Bakanı Mehmet beraberinde eşi Annalise Şimşek, Batman Valisi Recep Kızılcık ve AK parti Batman Milletvekilleri Ahmet İnal ve Emin Ekmen ile Çamlıca Mahallesinde oturan Çiftçi ailesinin evini ziyaret etti.

İdris Çiftçi, Bakan Şimşek'e babasının vefat etmesi nedeniyle böbrek hastası annesi Menize ve 2 kız kardeşiyle yaşadığını belirterek, annesinin tedavi için hastanede bulunduğu söyledi.

Bakan Şimşek çocuklarını bayramını kutlayarak, kendilerine harçlık verdikten sonra kara yoluyla Hasankeyf ilçesine geçti.

Buradaki bir kahvehanede vatandaşlarla bayramlaşan Bakan Şimşek yaptığı konuşmada, hemşehrileri ile bir araya gelmek için Gaziantep'ten geldiğini ve burada bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek, ''İnşallah hep beraber ülkemizi daha iyi noktalara götüreceğiz. 22 Temmuz'da bize büyük yetki ve sorumluluk verdiniz. Buna layık olmaya çalışacağız. Önümüzdeki dönem kalıcı bir şekilde refah seviyesini yükseltecek adımlar atacağız'' dedi.

Milletvekilleri Ahmet İnal ve Emin Ekmen ise yaptıkları konuşmalarda 21 Ekim'de yapılacak referandumda vatandaşların oy kullanmasını istediler. Bakan Şimşek daha sonra beraberindekilerle doğum yeri olan Gercüş ilçesine geçti.

cafesiyaset


Sizin isminiz

Alıcının e-posta adresiDoğrulama işlemi
5 + 2 = 
HAYY webKünye | Manifesto | Sorumluluk | Reklam | Bize Ulaşın
tamamen özgür yazılım geliştirme araçlarıyla üretildi. Haber Sistemi

32.514 ms