Futbolda liglere bugün yapılan maçlarla devam edildi. Alınan sonuçlar şöyle:
-TURKCELL SÜPER LİG-
Sivasspor-Kayserispor.............................................( 3 - 2 )
Çaykur Rizespor-Denizlispor.......................................( 2 - 2 )
Sakaryaspor-Gaziantepspor.........................................( 1 - 2 )
Antalyaspor-Vestel Manisaspor.....................................( 1 - 0 )
Fenerbahçe-Ankaraspor.............................................( 2 - 1 )
Bursaspor-Konyaspor...............................................( 1 - 0 )
-TÜRK TELEKOM LİG (A)-
İstanbulspor-Elazığspor...........................................( 0 - 3 )
Mardinspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor...............( 0 - 1 )
İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Samsunspor.................( 2 - 0 )
Uşakspor-Gençlerbirliği OFTAŞ Spor................................( 2 - 1 )
Orduspor-Karşıyaka................................................( 3 - 0 )
Türk Telekomspor-Kasımpaşa........................................( 2 - 2 )
Akçaabat Sebatspor-Kocaelispor....................................( 3 - 1 )
-LİG B YÜKSELME GRUBU-
Kırıkkalespor-Alanyaspor..........................................( 3 - 1 )
Şanlıurfaspor-Arsinspor...........................................( 1 - 2 )
Boluspor-Kartalspor...............................................( 1 - 1 )
Sarıyer-Küçükköyspor..............................................( 3 - 1 )
Adana Demirspor-Tarsus İdmanyurdu.................................( 1 - 1 )
-LİG B 1. KLASMAN GRUBU-
Etimesgut Şekerspor-Yalovaspor....................................( 2 - 0 )
İnegölspor-OYAK Renaultspor.......................................( 1 - 1 )
Dardanelspor-Fatih Karagümrük.....................................( 1 - 2 )
Eyüpspor-Güngören Belediyespor....................................( 0 - 1 )
-2. KLASMAN GRUBU-
Fethiyespor-Bucaspor..............................................( 2 - 0 )
Muğlaspor-Nazilli Belediyespor....................................( 2 - 1 )
İzmirspor-Turgutluspor............................................( 0 - 1 )
Mersin İdmanyurdu-Marmaris Belediyespor...........................( 0 - 0 )
-3. KLASMAN GRUBU-
Kardemir Demirçelik Karabükspor-Zeytinburnuspor...................( 1 - 0 )
Gebzespor-Pendikspor..............................................( 0 - 0 )
Çankırı Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği........................( 0 - 3 )
-ÜÇÜNCÜ LİG 1. GRUP-
Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Yeni Ereğlispor.................( 0 - 1 )
Ceyhanspor-Karamanspor............................................( 2 - 1 )
Belediye Vanspor-Adanaspor........................................( 0 - 1 )
Aksarayspor-Osmaniyespor..........................................( 1 - 1 )
Kilis Belediyespor-Nusaybin Demirspor.............................( 2 - 1 )
-2. GRUP-
Artvin Hopaspor-Bulancakspor......................................( 0 - 0 )
Karsspor-Tarım Kredispor..........................................( 1 - 0 )
Iğdırspor-Bugsaşspor..............................................( 0 - 4 )
Bağlum Belediyespor-Gümüşhanespor.................................( 5 - 0 )
Sürmenespor-Çorumspor.............................................( 2 - 1 )
Gazi Belediyespor-Ofspor..........................................( 0 - 3 )
-3. GRUP-
Nilüfer Belediyespor-Yeni Burdur Gençlikspor......................( 3 - 1 )
Bozüyükspor-Ispartaspor...........................................( 1 - 0 )
Aliağa Belediyespor-Denizli Belediyespor..........................( 2 - 0 )
Sidespor-Aydınspor................................................( 1 - 2 )
Afyonkarahisarspor-Akhisar Belediye Gençlikspor...................( 2 - 2 )
Kütahyaspor-Göztepe...............................................( 2 - 0 )
Mustafa Kemalpaşaspor-Bursa Merinosspor...........................( 1 - 1 )
-4. GRUP-
Bakırköyspor-Beylerbeyi...........................................( 0 - 2 )
Orhangazi Gençlerbirliği-Gaziosmanpaşa............................( 1 - 1 )
Kastamonuspor-Tepecik Belediyespor................................( 0 - 0 )
Gölcükspor-Alibeyköy..............................................( 3 - 2 )
Beykozspor 1908-Çorluspor.........................................( 1 - 0 )
Küçükçekmecespor-Bilecikspor......................................( 0 - 1 )
Anadolu Üsküdar 1908-Orhangazispor................................( 2 - 2 )
Zonguldakspor-Yıldırım Bosnaspor..................................( 3 - 2 )
haber7
Değerli okuyucumuz,
Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
· Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
· Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
· Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
· Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
· Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
· Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
· Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
· Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
Yorumlar
+ Yorum Ekle