Ana Sayfam Yap
 Sık Kullanılanlara Ekle

Hükümetin dış politikasını başarılı buluyor musunuz?

 • Evet, başarılı.
 • Hayır, başarısız.
 • Bu konuda bir fikrim yok

Eposta adresinizi verin, iyibilgi'nin özel haberleri posta kutunuza düşsün.

25 Haziran 2015
font boyutu küçülsün büyüsünŞeytan! 'Muallak Kaya'sına! Yaklaşıyor...


Elbette! En doğrusunu! Cenab-ı Allah bilir...
Şeytan! 'Muallak Kaya'sına! Yaklaşıyor...

Sükunet yok! Karmaşa! Kaos! Gelin! Terk edin... Huzurda olmak! Dua ile! Açılır yollar... Dua ederek gelin... Secde edin... ‘Biz’im onlardan farkımız! Karmaşa! Kaos sevenlerden... Dualarımızdır! Sükuna ermiş ‘bir’ benliğin içindeki dualarımız... Gelin! Secde edin! Huzura gelin! Göreceksiniz ki! Cennet! Yaklaştırılacak size! Bilin istedik... Şu kaos dolu günlerde... Ve inşirah olsun kalbiniz... Aşk olsun!

İnsan! Kalbinden konuşmalıdır... Kalbinden! Aklın ziyanı vardır... Şu sıralar hele! Onca mesaj bombardımanı! Her yerden! ‘Cep-Put’lar... Filmler... Romanlar...Medyum Medya! Tweetler! Billboardlar... Outdoorlar... T-shirdler! Üzerindeki yazılar... Reklamlar... Ahh! Şeytanın işbirlikçileri! Markalar! Şirk-etler! Hepsiyle! Aklınıza! Zihninize! Eşikaltınıza! Toptan bir saldırı vardır! İster fark edin... İsterseniz de fark etmeyin... Son durum böyledir! Akıl ziyandadır! Ve kalbimizden başka sığınılacak hiç’bir’ yer kalmamıştır!

Budur! Şeytan! Kalbimizin dışında ki! Tüm bölgelerimize her an bir ‘nükleer’ atmaktadır! Radyasyon! Işın! Patlama! Dönüştürme! Hücrelerimizi parçalama! Ve DNA’larımızı bozma!

Şimdi! Siz tüm bunlar olurken... Günlük hayatınızın içinde debeleniyorsunuz... Bir türlü uyanamıyorsunuz... Şeytan! İnsan neslini imha etmeye çalışıyor... Sizler! Gülüp eğleniyorsunuz... Bu mudur insanlık? Çocukların üzerine bombalar yağarken... Gazze’de! Suriye! Irak! Siz! Gülüp eğlenmenize devam ediyorsunuz...Yakında! Belki de çok yakında! Kendi ülkenize de! Bomba attıklarında! Gülüp eğlenmenize devam mı edeceksiniz? IŞİD’miyor musunuz? İstanbul hedef! Kraliçenin hedefinde İstanbul! Ve ‘Mehdiyet’ var! Ne kadar yazsak da ‘biz’! Sizler! Uyumaya devam ediyorsunuz... Sanıyorsunuz ki bir sayıklama tüm bunlar! Yanılıyorsunuz... Bilmiyorsunuz... ‘Oku’muyorsunuz... Siz! ‘insan’ kalabilmek için hiç’bir’ gayret göstermiyorsunuz...‘Android’ misiniz?

Ey insanlar! İslam Ümmeti! Hedeftir! İmanlı Müslümanlar... Onları saf dışı bırakıp! Mescid-i Aksa’yı yıkmak istemektedirler! ‘Muallak Kaya’sı! Göklerin kapısı! Şeytan! Cennet’te yarım kalmış hamlesini tamamlamanın peşindedir! Ve ‘insan’! Bir ‘android’e dönüşünce... Bu hedefine biraz daha yaklaşacaktır... Göklerin kalbine!

Elbette en doğrusunu Cenab-ı Allah bilir...

Ve şeytan! Çok şükür ki! Cenab-ı Allah’ın salih kulları karşısında çok güçsüzdür...

Dua buyurun lütfen...

Hayati Sır


Sizin isminiz

Alıcının e-posta adresiDoğrulama işlemi
3 + 2 = 


Oku Yorum


 • mahzun "bir" kalp 

  Üzerimize doğru gelmekte olan bir musibet var güçlü şekilde hissediyoruz.Belki öncekilerin devamıdır , belki en sonda en şiddetlisidir. Hissiyatımıza nasıl da tercüman oldunuz.

  Kardeş bildiklerimiz ırkçılık şerbetinden içtiler. Zombi oldular. Cep putlarsa daha fazlası için akıllarını kalplerini biliyor , kessin iyice acıtsın diye.

  Kalbimizdeki sızıdan yanağımızdaki yaradan kendimizi secdeye duaya vermiş bulunuyoruz çok şükür , tıpkı 17 aralıktaki gibi . Kürtlerin şahsında bir imtihana gebeyiz hayır olur inşallah.
  kerem / 25 Haziran 2015 15:11
 • Şükür 

  Okudukça. Okuyabiliyorsak eğer. Şükrediyoruz Cenab-ı Allah'a. Fark ettirilenlerden olduğumuz için. Ve dua.
  Zeynep / 25 Haziran 2015 14:36
HAYY webKünye | Manifesto | Sorumluluk | Reklam | Bize Ulaşın
tamamen özgür yazılım geliştirme araçlarıyla üretildi. Haber Sistemi

120.113 ms