Ana Sayfam Yap
 Sık Kullanılanlara Ekle

Hükümetin dış politikasını başarılı buluyor musunuz?

 • Evet, başarılı.
 • Hayır, başarısız.
 • Bu konuda bir fikrim yok

Eposta adresinizi verin, iyibilgi'nin özel haberleri posta kutunuza düşsün.

23 Ağustos 2015
font boyutu küçülsün büyüsünO zaman gelince! Cihad!


Rabbim yardım et!
O zaman gelince! Cihad!

Dünyanın sürüklenişi! Milyarlarca insanın ters zikriyle! Nereye kadar? Her an! Yeni bir 'şey'ler olabilir! Hazırlıklı mısınız?

Ağaçlar olmadan... Kuşlar, bulutlar... Gökyüzü! Hepsinden uzakta! Tüm meleklerden... Yapayalnız! Sadece 'ateş'! Haz! Ve eğlence! Ters zikirle! Nereye kadar?

İnsan acelecidir, evet! Şeytanın... Tuzaklarına kanar... Ve sürüklenir... Bir haz denizinde! Yanarak! Vicdanını kapatıp! Kalbi! Vahyi! Melekelerini! Sürüklenir... Nereye kadar?

Bilinen! Bildiğini sandıklarının... Çoğu yalandır... Şeytan! Aklı zapdetmiştir... Ve seni kandırmıştır... Ölüm yok! Cennet, cehennem yok! Öte dünya ! Ahiret yok! Bilimin kutsallığına tapın! Vahyi unut! Rabbini! Bırak kendini! Şeytanın haz denizinde! Sinsi sinsi! Usul usul! Boğul!

İnsanın aceleciliği yapaydır! 'Yapay Zeka' bu temellidir!  Şeytan işi! Melekelerinin örtülmesi! Ve akıl edememesi! Akleden kalbini yitirmesi! Şeytanın ateş-ten girdabına düşmesi! Kıvrıla kıvrıla içine çekmesi onu! Bir yılan gibi sarılması insana!

Teknoloji! Ateş-ten bir yılandır! Sizi kuşatır... Size hizmet eder gibi görünse de! Aslında! Sizi kendine hizmet ettirir! Enerjinizle beslenir! Güçlenir! Dünya hakimiyetini ele geçirmeye çalışır... Bir 'Lord'! Seçilmişlerin Lordu! Tapınak Deccalı! 'Kurtarıcı'! Yılanı kurtaracak! Yer-altından...

Bilin ki! Sizler... Her gün ne yapıp edeceğinizi düşünürken... Günlük hayatlarınızın içinde debelenirken... Ne yedik! Ne içtik! Ne giydik! Nerelerde eğlendik! Hangi diziyi seyrettik! Hangi dijital oyunları oynadık derken... Şeytan! Sizi her yandan kuşatırken... Biz! 'Biz'ler hiç durmadan yazarken... Sizler! Hiç durmadan 'ekran' başlarında uyuklarken... Rabbim! Kimler benden 'bir' yardım istiyor diye... Yeryüzünü dinlerken sizler... Dualarınızı uykulu bir halde mırıldanırken... 'Bir' olup! İhlaslı dualar etmezken... Edemezken! Zaman bile uykudayken! Birden!

Susuyoruz... Diyor ki zaman! Dua et! Uyandırmak için beni! İhlaslı dualar... Yaz! Yaz 'Hayati Sır'! Yoksa! Bu 'insan'lar nasıl uyanacaklar ki?

Elimiz, yüzümüz kan içinde! 'Kalem'i zor tutuyoruz! Elimiz acıyor... Kağıtlara kan sıçramış! Son olaylar... Vicdansızlar... Dünyayı kana bulayacaklar... Göremeyeceğiz etrafımızı! Kandan! Gözlerimiz örtülecek! Ve birden! Cenab-ı Allah'ın yardımı gelecek!

Rabbim affet!

Bilemedik! Göremedik! Sana layık 'bir' kul olamadık! Affet!

Şimdi ağlayın Ey Müslümanlar! O an gelince! 'Bir' işaret! İnşaallah... Kendimizi affettireceğiz...

Ya Allah Ya Bismillah!

Hayr olsun inşaallah...

Hayati Sır


Sizin isminiz

Alıcının e-posta adresiDoğrulama işlemi
1 + 2 = 


Oku Yorum


 • hakikat 

  Bi an twetterda farkwttim yazilarinizi sonra okudum okudum okudum gecelerde uykusuz sabahladim . Dedimki nasıl boş yaşamıssın Allah razı olsun uyandırandan. CERN geliyor o gelmezse haarp teknolojisini kullanacaklar oda olmazsa medusayi yani ley hatlarını uyandıracaklar
  sibel / 25 Ağustos 2015 16:03
 •  

  Hakiki olan herşeye hasret kaldık...saz,bağlama,ney...manasıydı kalbin...başka bir aleme hızla sürükleniş...uyarıyorsunuz...anlayanlarınız çoğalsın inşaallah
  derinmavi / 24 Ağustos 2015 21:04
 • Al-i İmran 139 

  Gevşeklik göstermeyin, üzüntüye kapılmayın. Eğer inanmışsanız, üstün gelecek olan sizsiniz.
  Omer Murat / 24 Ağustos 2015 08:45
 • Dua 

  Sizinle buluyor kalbimiz yolunu. Rabbim korusun sizin gibi yazanları. Ey hakikat savaşcıları!
  Zeynep / 23 Ağustos 2015 22:42
HAYY webKünye | Manifesto | Sorumluluk | Reklam | Bize Ulaşın
tamamen özgür yazılım geliştirme araçlarıyla üretildi. Haber Sistemi

63.314 ms