Ana Sayfam Yap
 Sık Kullanılanlara Ekle

Hükümetin dış politikasını başarılı buluyor musunuz?

  • Evet, başarılı.
  • Hayır, başarısız.
  • Bu konuda bir fikrim yok

Eposta adresinizi verin, iyibilgi'nin özel haberleri posta kutunuza düşsün.

25 Ocak 2008
font boyutu küçülsün büyüsün'Kabadayı' Nuriş kardeşleri kızdırdı!


Kenan İmirzalioğlu’nun Aktüel’de yayınlanan röportajı Nuriş Kardeşleri çileden çıkardı. Vedat Ergin, filmdeki dansöz elbisesi giymiş ‘Devran’ karakterinin Nuri Ergin’e monte edilmeye çalıştığını savundu. Röportajda “Nuri Ergin’in psikiyatristiyle çalıştım” diyen İmirzalioğlu’nun da haddi aştığını söyledi.
'Kabadayı'  Nuriş kardeşleri kızdırdı!

Yavuz Turgul’un senaristliğini yaptığı, Şener Şen ve Kenan İmirzalioğlu’nun başrollerini oynadığı “Kabadayı” filmi Nuriş Kardeşleri kızdırdı. Ünlü oyuncu Kenan İmirzalioğlu’nun Yeni Aktüel Dergisi’nde yayınlanan röportajında, Nuri Ergin’in psikiyatristi’yle çalıştığını söylemesi kamuoyunda Nuriş Kardeşler (Nuri Ergin, Vedat Ergin) olarak tanınan Ergin Kardeşleri çileden çıkardı.

KENAN HADDİ AŞMIŞTIR
Edirne F Tipi Cezaevin’de bulunan Vedat Ergin 8 Sütun’a yazılı bir açıklama göndererek, Kenan İmirzalioğlu’nun haddi aştığını söyledi. Muhataplarının İmirzalioğlu olmadığını açıklayan Ergin, “Kenan İmirzalıoğlu, söyleşide verdiği bu beyanatla ‘Devran karakteriyle Nuri Ergin’in ilintisi var’ demeye getiriyor. Kenan kardeş dersini iyi almış; ezber ediyor. Bizim muhatabımız Kenan değildir; zira İmirzalıoğlu kurban seçilmiş ama haddini aşmış.” ifadelerinde bulundu.

MİLLETİN KAFASINDA ‘ACABA’LAR OLUŞTURMAK İSTİYORLAR
“Röportaj’da ağabeyimin ismini geçiren gürubu biz iyi biliyoruz” diyen Ergin, “Biz her mahkemede, bazı güruhlara, ‘sizi çok seviyoruz’ diye seslendiğimiz isimler bu Kenan arkadaşı kullanıyor” açıklamasında bulundu.

Kabadayı Filmi’ndeki ‘Devran’ karakterinin emniyet teşkilatı tarafından ‘dansöz’ elbisesi giydirilmiş bir mafya lideri olduğunu hatırlatan Ergin, “İşte bu röportajda devran karakterini ağabeyime monte edip milletin kafasında ‘acaba’lar oluşturulmaya çalışılıyor.” diyor.

KENAN KARDEŞİ BİZE İHALE EDİYORLAR
“Bize hem isimsiz bir psikiyatristi hem de Kenan kardeşi ihale ediyorlar” diyen Ergin, emniyet teşkilatını da bu konuda açıklama yapmaya davet etti. “Hangi mafya lideri emniyette dansöz elbisesi giymiş ve susuyorsa o alçağın tekidir” diyerek röportaja sert tepki gösteren Vedat Ergin şunları söyledi: “İşte Beşir Atalay, işte Oğuz Kağan Köksal, işte Celalettin Cerrah. Emniyet teşkilatının sorumluları, ispatlasınlar kimin dansöz elbiseli resmi varsa emniyette.”

8sutun


Sizin isminiz

Alıcının e-posta adresiDoğrulama işlemi
3 + 2 = 
HAYY webKünye | Manifesto | Sorumluluk | Reklam | Bize Ulaşın
tamamen özgür yazılım geliştirme araçlarıyla üretildi. Haber Sistemi

42.531 ms